Eкстрена лінія: +380936773486; +380931655154

Танзания(Занзибар): Сафарі Парк "Тарангіре" (1 день)

Національний парк Тарангіре розташований в області Маньяра, в 118 км від центру сусідньої області Аруша і всього в 7 км від озера Маньяра. По парку протікає річка Тарангіре, яка майже повністю пересихає в посушливі роки, однак вона є єдиним джерелом вологи навколо. Річка тече з півдня на північ і відразу за кордоном парку впадає в озеро Бурунгі.

Парк розташований в степу Масаї, для якої характерна горбиста місцевість з болотами в низинах. На території парку знаходиться ряд великих пагорбів, серед них Локсісале висотою 2132 м на сході і Квараха висотою 2415 на заході.

Парк є одним з елементів північного сафарі в країні і часто відвідується разом з кратером Нгоронгоро і національним парком Серенгеті.
У парку мешкає безліч тварин, кількість яких ще збільшується перед сезоном дощів, коли на останні луки приходять у великій кількості травоїдні. До річки стікаються тварини з території площею в 20 тисяч км², серед них зебри, буйволи, імпали, газелі, водяні козли і інші. Серед постійних мешканців парку слони, а також Сернобик і геренуки. Дерева є улюбленим місцем для левів, леопардів і пітонів.

У парку водиться понад 550 видів птахів, в тому числі найбільша птах - страус, і найважча літаючий птах - африканська велика дрохва. Безліч птахів є ендеміками цій частині Танзанії. Старі термітники є місцем проживання вогняноголових трахіфонусов (африканські бородатки) і карликових мангустів.

Програма туру

Подорож до парку Тарангіре з Занзібару розпочнеться з самого ранку. Виїзд з готелю зранку до аеропорту Занзібар, виліт о 6:30. Час польоту 1 година. Приліт в аеропорт Аруша. Після прибуття на злітно - посадкову смугу туристів зустріне водій /гід на джипі і ви вирушите до парку, де розпочнеться сафарі. В обід буде наданий ланч бокс, а після, продовження сафарі в заповіднику.

О 16:30 туристів доставлять до злітної смуги для вильоту назад на острів Занзібар. Після прильоту туристи на трансфері будуть доставлені в свій заброньований готель для продовження відпочинку.

У вартість Сафарі входить:

- внутрішній переліт (RT), норма багажу 15 кг;

 - трансфер готель - а/п - готель;

- 1 день в парку Тарангіре;

- сафарі тур по програмі;

- приватний джип сафарі;

- професійний англо мовний гід / водій;

- вхідні квитки в Національний парк;

- ланч-бокси;

- вода і гарячі напої (чай, кава) під час сафарі

Додатково:

Чайові для гіда: ми рекомендуємо 15-20 usd в день