Шри Ланка: Регіони

Шрі-Ланка - справжня перлина південноазіатського регіону. Це справжній рай для туристів. Гарні пляжі, скелі, ласкаве море, коралові острови, що утворюють міст - це тільки невелика частина того, що можна побачити на цьому незвичайному острові.

Хіккадува
Хіккадува - кращий курорт Шрі-Ланки для тих, хто займається серфінгом або хоче почати ним займатися. Також тут досить поширений снорклінг. Туристам повсюдно пропонують прогулянки на човнах. Центральна вулиця в місті одна, тут багато кафе, ресторанів і крамниць з сувенірами. 

Негомбо
Це четверте за величиною місто Шрі-Ланки і відмінне місце для пляжного відпочинку. Тут процвітає рибна ловля, і живуть в основному католики. Тому в якості розваги можна відвідати місцевий ринок, де продається тільки що виловлена з океану риба.
Гуляючи по місту, можна побачити католицькі храми та іншу релігійну атрибутику, яку так незвично зустріти в азіатському регіоні.

Ваддува
Ваддува - популярний лікувальний курорт Шрі-Ланки з красивими видами. З давніх-давен тут жили шамани, які лікували людей, зараз їх залишилися одиниці. На зміну традиційній медицині прийшли численні спа-салони та аюрведичні центри.
Це відмінне місце для відпочинку на Шрі-Ланці. Уздовж широкої берегової лінії розташовані затишні кафе і ресторани. В околицях можна відвідати плантації кориці і каучуку, а також коксові гаї. Багато туристів приїжджають сюди на шопінг, місто відоме великою кількістю ювелірних майстерень з оригінальними прикрасами.

Бентота
Бентота відома своїми пляжами і вважається найромантичнішим курортом Шрі-Ланки. Це місце люблять відвідувати молодята і закохані. Незважаючи на велику відвідуваність, курорт примудряється зберігати невимушеність і безтурботність.

Тангалле
Тангалле (Tangalle) - одне з найбільших південних міст. Іноді до нього відносять Діквеллу, хоча вона є окремим курортом, просто меншим. Туристів місто цікавить пляжним відпочинком. Це одне із найкрасивіших місць на острові. 

Велігама
Велігама (Weligama) затишно розташувалася у великій мальовничій бухті, красу якої можна оцінити на заході сонця, вирушивши на її східну частину. Там знаходиться штаб-квартира серферів, які дуже цінують місцеві хвилі. У протилежному боці, на заході, все навпаки — вода тиха, спокійна і блакитно чиста, як сапфір. Бухта знаходиться за 30 км. від Галле.

Аругам-Бей
Аругам-Бей - відмінний курорт Шрі-Ланки для серферів. Місто розташувалося в східній частині острова. Спокійні води місцевої лагуни ідеально підходять для тих, хто тільки починає вчитися серфінгу. Тут часто проходять змагання серфінгістів, в такі періоди в місто з'їжджаються любителі і професіонали серфінгу з усього світу.

Берувела
Берувела - одне з кращих місць для пляжного відпочинку на Шрі-Ланці. Цей курорт знаходиться в західній частині острова і відомий хорошими пляжами, буддистським храмом Канде Віхарайя, ювелірними майстернями і окремим островом, на якому розташовані маяк і великий ринок морепродуктів.
Берувела заснована арабськими торговцями, тому місцеве населення відноситься до мусульман. Тут багато мечетей, а найвідоміша з них Кетчімалай Дага. Будівля цікава незвичайною архітектурою, яка є продуктом змішання традиційного мусульманського і індійського стилів. У передмісті є справжнє мусульманське село, яке також варто відвідати.

Калутара
Курорт розташовується на південному заході Шрі-Ланки, є улюбленим місцем для туристів, які віддають перевагу активному відпочинку. Тут займаються віндсерфінгом, підводним плаванням, водними лижами, вітрильним спортом і підводним полюванням. Поруч з містом протікає річка Калу-Гангу.

Унаватуна
Це рибальське містечко, біля якого знаходиться найкрасивіший пляж. Цей пляж входить в топ 10 кращих пляжів світу. 
Пляж Унаватуни захищає смуга подвійного рифу, тому це найбезпечніше місце для купання по всій Шрі-Ланці. Тут можна не тільки насолоджуватися сонячними ваннами та купанням, але й займатися сноркелінгом, серфінгом, дайвінгом та риболовлею з традиційних катамаранів.

Діквелла
Діквелла - невелике місто, розташоване на південній околиці острова. Це місце для тих, хто хоче провести час далеко від цивілізації, але з комфортом.

Нілавелі
Нілавелі - це маленьке курортне містечко, що розташувалося за 10 кілометрів на сході від Трінкомалі. Своєю популярністю це село зобов'язане туристам. Стабільний сухий та спекотний клімат. Неймовірно широкі пляжі і надзвичайно спокійний океан. У бухтах Трінкомалі та Нілавелі, у високий сезон океан абсолютно спокійний. Високий сезон на Сході триває з березня до жовтня місяця. Плавний захід у воду, красивий кораловий риф, і безкраї простори пляжу та океану. Саме це приваблює сюди безліч туристів, які мріють про тишу і спокій.

Пассікуда
Новий курорт Пассікуда розташований за 300 км. від аеропорту на східному узбережжі острова. Широкий пляж, що простягся на кілька кілометрів, оздоблює мальовничу бухту. Океан багатий на різні види тропічних риб. Барвисті коралові рифи включені до відомого морського заповідника. Пасікуда - курорт з атмосферою тихого рибальського містечка, підходить любителям спокійного відокремленого відпочинку.