Eкстрена лінія: +380936773486; +380931655154

Кения: Сафарі в Масай Мара та Накуру 4 дні/3 ночі

День 1. Найробі - Мара
Приліт до міжнародного аеропорту Найробі. Вас зустріне гід-водій і ви вирушите до парку Масай Мара. Це один із найвідоміших парків Африки. Завдяки своїй не великій площі і великий концентрації тварин, тут найбільша ймовірність зустріти рідкісних тварин Африки і побачити всіх представників відомої Великої Африканської п’ятірки (лев, леопард, слон, буйвол, носоріг). Ви прибудете до парку, заселитеся до готелю, пообідаєте і відпочинете з дороги. У другій половині дня почнеться ваш пеший гейм-драйв, який триватиме приблизно дві години. Після, ви повернетеся до лоджа щоб повечеряти і відпочити після насиченого пригодами дня. 
Проживання у Mara Leisure Lodge.

День 2. Масаї Мара.
Час, коли сонце піднімається над саваною - найкращий для сафарі. У цей час тварини найактивніші. Вони не будуть ховатися від сонця, і ви навіть сможете стати свідками полювання. Ви вирушите на гейм-драйв до сніданку,пізніше повернетеся до лоджу, щоби поснідати і відпочити. В обід ви можете відвідати племена Масаї. Познайомитися з їх традиціями, відвідати традиційну хатину Маньятта. (Екскурсія за додаткову плату). У другій половині дня ви повернетесь до савани, щоби продовжити пошук диких тварин, яких ви ще,можливо не встигли побачити. 
* інша опція -  сафарі в парку на весь день. Після сніданку туристи беруть ланчбокс, вирушають до парку і повертаються в лодж до вечері. 

День 3. Мара - Накуру.
Виїзд до Національного парку Озеро Накуру. Ви прибудете до парку у другій половині дня, тому одразу вирушите на гейм-драйв у парку. Озеро Накуру відоме завдяки великій кількості птахів, які тут існують. Також цей парк полюбляють кінематографісти, адже багато сюжетів про дику природу Африки знімали саме на цьому озері. Серед представників диких тварин тут мешкають зебри, носороги, леви, жирафи, мавпи. Після гейм-драйву ви вирушите лоджа на вечерю та ночівлю. Проживання:  Lake Nakuru Sopa Lodge

День 4. Накуру - Найробі.
Після сніданку ви вирушите до Найробі, щоби перелетіти на узбережжя і продовжити свій відпочинок.

День останній. Трансфер в аеропорт, виліт до Києва. 

Вартість від: 2000 USD за особу при двомісному розміщенні.

У вартість включено:
Сафарі за програмою
Послуги англомовного гіда - водія
Вхідні білети до парків
Проживання в лоджах
Харчування FB під час сафарі
Трансфери за програмою
Внутрішній переліт Найробі - Момбаса - Найробі
Проживання на узбережжі 6 ночей (готель 4* на базі НВ)
Медичне страхування

У вартість не включено:
Міжнародний переліт 
Віза
Додаткові екскурсії

Важливо. Вартість сафарі може змінюватися в залежності від сезонності.