Eкстрена лінія: +380936773486; +380931655154

Кения: Сафарі у Самбуру, Накуру, Мара 7 днів/6 ночей

pride of lion on field

День 1. Найробі - парк Самбуру.
Приліт до міжнародного аеропорту Найробі. Вас зустріне гід-водій і ви вирушите до до парку Самбуру. Це один із віддалених заповідників, тож тут ви не зустрінете велику кількість туристів і зможете вдосталь насолодитися перебуванням серед дикої природи. Заселення до Ashnil Samburu Camp, обід. Потім  ви вирушите до савани у пошуках Великої п’ятірки Самбуру. Це 5 тварин ендеміків, які мешкають тільки в цьому районі. До них входять зебра-греві, сітчастий жираф, сомалійський страус, антилопа геренук, орікс Бейза. Крім того у парку мешкають великі прайди львів. Після вечірнього сафарі ви повернетеся до лоджа на вечерю та ночівлю.

День 2. Самбуру.
Весь день сафарі у парку Самбуру. Всі прийоми їжі у лоджі. Також за додаткову плату можливо відвідати місцеве плем’я, з однойменною назвою Самбуру. 

День 3. Самбуру - Маунт Кенія.
Сьогодні ви вирушите до красивих і суворих пейзажів, що оточують гору Кенія, другу за висотою в Африці.Ви зупинетесь у Serena Mountain Lodge в Національному парку Маунт-Кенія.Mountain Lodge - це дерев'яний готель, розташований на нижніх схилах гори Кенія. Поруч знаходиться водопій, до якого приходять дикі тварини, такі, як слон і буйвол. У вас буде цілий вільний день щоби насолодитися природою та спостерігати за тваринами. 

День 4. Маунт Кенія - Накуру.
Виїзд до Національного парку Озеро Накуру. Ви прибудете до парку у другій половині дня, тому одразу вирушите на гейм-драйв у парку. Озеро Накуру відоме завдяки великій кількості птахів, які тут існують. Також цей парк полюбляють кінематографісти, адже багато сюжетів про дику природу Африки знімали саме на цьому озері. Серед представників диких тварин тут мешкають зебри, носороги, леви, жирафи, мавпи. Після гейм-драйву ви вирушите лоджа на вечерю та ночівлю. Проживання:  Lake Nakuru Sopa Lodge.

День 5. Накуру - Масай Мара.
Сьогодні ви вирушите до парку Масай Мара. Це один із найвідоміших парків Африки. Завдяки своїй не великій площі і великий концентрації тварин, тут найбільша ймовірність зустріти рідкісних тварин Африки і побачити всіх представників відомої Великої Африканської п’ятірки (лев, леопард, слон, буйвол, носоріг). Ви прибудете до парку, заселитеся до готелю, пообідаєте і відпочинете з дороги. У другій половині дня почнеться ваш перший гейм-драйв, який триватиме приблизно дві години. Після, ви повернетеся до лоджа щоб повечеряти і відпочити після насиченого пригодами дня. Проживання у Mara Leisure Lodge.

День 6. Масаї Мара.
Час, коли сонце піднімається над саваною - найкращий для сафарі. У цей час тварини найактивніші. Вони не будуть ховатися від сонця, і ви навіть сможете стати свідками полювання. Ви вирушите на гейм-драйв до сніданку,пізніше повернетеся до лоджу, щоби поснідати і відпочити. В обід ви можете відвідати племена Масаї. Познайомитися з їх традиціями, відвідати традиційну хатину Маньятта. (Екскурсія за додаткову плату). У другій половині дня ви повернетесь до савани, щоби продовжити пошук диких тварин, яких ви ще,можливо не встигли побачити. 

* інша опція -  сафарі в парку на весь день. Після сніданку туристи беруть ланчбокс, вирушають до парку і повертаються в лодж до вечері. Також за додаткову плату можно забронювати політ на повітряній кулі на світанку, зі сніданком із шампанським.

День 7. Найробі.
Після сніданку ви вирушите до Найробі, щоби перелетіти на узбережжя і продовжити свій відпочинок.

Вартість від: 2850 USD за особу при двомісному розміщенні.

У вартість включено:
Сафарі за програмою
Послуги англомовного гіда - водія
Вхідні білети до парків
Проживання в лоджах
Харчування FB під час сафарі
Трансфери за програмою
Проживання на узбережжі 4 ночей (готель 4* на базі НВ)
Медичне страхування

У вартість не включено:
Міжнародний переліт 
Внутрішній переліт
Віза
Додаткові екскурсії

Важливо! Вартість сафарі може змінюватися в залежності від сезонності.