Маврикий: COVID-19

Маврикій відкритий всім країн відповідно до державними вимогами до в'їзду.

УМОВИ В'їзду для вакцинованих туристів

Щоб відвідати Маврикій, необхідно дотримуватися таких умов:

- пасажири мають бути повністю щеплені вакциною COVID-19, визнаною владою Маврикія. Друга доза, якщо така є, повинна бути введена не менше ніж за 2 тижні до прибуття або отримати одноразову дозу вакцини Johnson & Johnson's Janssen як мінімум за 28 днів до подорожі. Неповнолітні віком до 18 років, які подорожують зі своєю сім'єю, наразі звільнені від вакцинації

Національний комітет з вакцинації проти COVID-19 на Маврикії схвалив такі вакцини для тих, хто хоче в'їхати на Маврикій:
AstraZeneca: Covishield
AstraZeneca: Vaxzevria
Covaxin
Johnson & Johnson
Moderna
Pfizer-BioNTech Vaccine
Sinopharm
Sputnik
Sinovac- CoronaVac

- мати офіційний документ, що підтверджує отримання двох доз вакцини з наявністю другого уколу не менше ніж за 14 днів до поїздки (якщо ви вже перехворіли на ковід, необхідно мати офіційний документ, що підтверджує, що ви вже перенесли Covid-19, а також підтвердження першої дози вакцини не менше ніж за 14 днів до поїздки). На даний момент діє карта вакцини (паперовий варіант). Уряд Маврикія працює над цифровою версією.
- пред'явити негативний результат ПЛР, зроблений трохи більше 72 годин до перетину кордону Маврикія. Це застосовно для всіх пасажирів, включаючи дітей та немовлят)
- мати обов'язкове медичне страхування від COVID-19
- всі мандрівники повинні заповнити медичні форми до або під час польоту на Маврикій. До них відносяться форма passenger locator form та health self-declaration form про стан здоров'я https://safemauritius.govmu.org/ Пасажири повинні будуть передати ці заповнені форми працівникам імміграційної служби та охорони здоров'я після прибуття до аеропорту Маврикія.
- при проживанні в готелі потрібен обов'язковий тест на антиген у перший день прибуття в готель та ще раз на 5 день вашого перебування. Вартість цього включено у ваше перебування. Після отримання негативного результату тесту на антиген у перший день дозволяється пересування поза готелем.
- якщо туристи планують свій відпочинок в іншому місці на острові (віли, гестхауси, приватні апартаменти тощо), необхідно буде пройти тест на ПЛР після прибуття до аеропорту. На 5-й день перебування також знадобиться тест на антиген.

 

УМОВИ В'ЇЗДУ ДЛЯ НЕВАКЦІНОВАНИХ ТУРИСТІВ

Якщо ви не вакциновані, ви можете поїхати на Маврикій, дотримуючись таких умов:

- необхідно забронювати 14-денне перебування в офіційному карантинному готелі, включаючи харчування та трансфер, та залишитись у номері готелю протягом 14 ночей, харчування буде доставлене в номер. Після прибуття на 7-й та 14-й день вам буде проведено ПЛР тест. Після негативного результату на 14-й день ви можете вільно дослідити острів та переїхати до іншого готелю.
Гості можуть зупинитися в одному з таких дозволених готелів:
GOLD CREST
MANISA
GOLD BEACH
PALMS
SILVER BEACH
GRAND BLUE
AMBRE
- пред'явити негативний результат ПЛР, зроблений трохи більше 72 годин до перетину кордону Маврикія. Це застосовно для всіх пасажирів, включаючи дітей та немовлят)
- мати обов'язкове медичне страхування від COVID-19
- всі мандрівники повинні заповнити медичні форми до або під час польоту на Маврикій. До них відносяться форма passenger locator form та health self-declaration form про стан здоров'я. Пасажири повинні будуть передати ці заповнені форми працівникам імміграційної служби та охорони здоров'я після прибуття до аеропорту Маврикія.
 

ПОЗИТИВНИЙ ТЕСТ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА МАВРИКІЇ

Будь-якого гостя, який мав позитивний результат тесту на антиген, буде запропоновано залишатися в ізоляції у спеціально відведеному приміщенні доти, доки МОЗ не проведе ПЛР тест і не буде отримано результату. У період очікування необхідно забезпечити обслуговування номерів карантинного типу.
Гості з негативним результатом ПЛР можуть повернутися до свого номера та вважатися негативними на COVID-19.
Якщо результат тесту позитивний, необхідно перевести клієнта в зону готелю, яка використовується для випадків зараження COVID-19. МОЗ, під відповідальність RPHS, має бути повідомлено і перевірить, чи не наражається гість на будь-який медичний ризик. У такому випадку ця особа повинна залишатися в ізоляції протягом 10 днів без своєї сім'ї, якщо у неї немає симптомів.

Якщо після початкового 3-денного періоду у людини з позитивним результатом COVID-19 спостерігаються симптоми, необхідно додати ще 3 дні до періоду самоізоляції після зникнення симптомів.

Якщо у людини з позитивним діагнозом COVID-19 виявляються тривожні клінічні симптоми або він продемонстрував значний ризик розвитку тяжкого випадку при медичному обстеженні, він/вона має бути госпіталізований до державної або приватної медичної установи на свій вибір.
Заключний тест антигену буде проведено на 5-й день. Застосовуються ті ж рекомендації, що й першого дня, залежно від результату тесту.
Родичі, які супроводжують позитивного гостя, повинні самоізолюватися на 10 днів в окремій відведеній частині готелю, згідно з протоколами карантину. Через 7 днів вони мають пройти ПЛР-тест. Якщо результат тесту негативний, їм дозволено вільно пересуватися готелем.
Гості, що знаходяться в самоізоляції і бажають повернутися на батьківщину в період карантину, можуть бути доставлені до аеропорту через санітарний коридор.
Однак у разі потреби госпіталізація буде обов'язковою після оцінки стану здоров'я людини персоналом Міністерства охорони здоров'я для всіх пацієнтів, інфікованих SARS-CoV-2. Така людина може бути поміщена в медичний готель, ЛОР лікарню або приватну клініку залежно від її стану здоров'я. Репатріація можлива, але залежатиме від правил страхування гостя та авіакомпаній.