Маврикий: Західне узбережжя

Літній та зимовий сезони на Маврикії не збігаються з нашими: зима припадає на травень–жовтень, а літо – на листопад–квітень

Як правило, маврикійську зиму краще проводити на західному узбережжі, особливо якщо ваша поїздка припала на сезон циклонів, а ось влітку складаються найкращі умови на сході острова: тут спека не настільки виснажлива, як на заході та півночі.

На західному узбережжі розташована столиця острова, м. Порт-Луї, а також тут чудові умови для пішого туризму. Саме тут знаходиться знаменита гора Ле Морн, на честь якої названий один з найкрасивіших пляжів Маврикія, а готелі пропонують безліч можливостей для активного відпочинку, від велосипедних екскурсій гірськими ущелинами до відвідування національних парків.
На узбережжі знаходяться красиві пляжі Балаклава (Balaclava) і Флік-ен-Флак (Flic-en-Flac), а також Альбіон (Albion), Тамарін (Tamarin) в однойменній бухті та Ле Морн (Le Morne).

Пляж Флік-н-Флак на західному узбережжі - найзручніша точка для подорожей Маврикією. Всі визначні пам'ятки розташовані приблизно на однаковій відстані.
Пляж Ле Морн - Мекка любителів кайт-серфінгу та вінд-серфінгу.