Eкстрена лінія: +380936773486; +380931655154

Танзания(Занзибар): Екскурсії

 

Зникаючий острів (Nakupenda) - острів, який, з'являється з води тільки під час відливу. Поплавати з маскою в Індійському океані і досліджувати морське життя різнокольорових рибок. Відкрити красу острова відомого як Острів -тюрьма, помилуватися красивими Сейшельськими черепахами, які живуть і розмножуються в дивовижному природному парку. До екскурсії включено традиційний обід -  місцевий сир, риба, тропічні фрукти, холодний чай зі спеціями, кава, прохолодні напої та вино.

Вартість: Дор - 105 $, діти (від 4-11,99 років) - 55 $

* Вартість вказана в НЕТТО

Кораловий заповідник (Blue Safari) - знайомство з підводним світом Індійського океану, снорклінг, відпочинок на островах з білосніжним піском. Подорож на традиційно - африканському човні під вітрилами. До екскурсії включено: обід з морепродуктами, прохолодні напої та пиво.

Вартість: Дор - 100 $, діти (від 4-11,99 років) - 55 $

* Вартість вказана в НЕТТО

Ферма спецій та Ліс Джозані (пів дня) - чудова прогулянка, що дозволяє дізнатися багато нового, спробувати і придбати різні види місцевих спецій, а також: відвідати Стоун Таун (Кам'яне Місто), захоплююче місце з багатою історією, здійснити прогулянку на ринок Даражані, а потім відвідати Меморіальний комплекс на місці ринку рабів (плата за вхід включена), "Будинок Чудес", після цього у вас буде вільний час для покупок.

Вартість: Дор - 85 $, діти (від 4-11,99 років) - 50 $

* Вартість вказана в НЕТТО

Ліс Джозані і фабрика водоростей - сама незвичайна фабрика на острові. Ви побачите як вирощують і як збирають водорості, а також зможете взяти участь у виготовленні натуральних косметичних засобів з їх використанням. Після цього відвідаєте ліс Джозані, де познайомитеся з Червоними колобусами.

Вартість: Дор - 85 $, діти (від 4-11,99 років) - 45 $

* Вартість вказана в НЕТТО

Бухта дельфінів і ліс Джозані - унікальна можливість познайомитися і поплавати з дельфінами в їх природному середовищі існування. Відвідати ліс Джозані - найбільшого заповідника, основними мешканцями якого є Червоні колобуси.

Вартість: Дор - 90 $, діти (від 4-11,99 років) - 50 $

* Вартість вказана в НЕТТО

Ферма спецій та ліс Джозані (пів дня) - після знайомства і дегустації занзібарських спецій, Ви відвідаєте єдиний заповідник на Занзібарі- ліс Джозані, в якому познайомитеся з Червоними колобусами- мавпами, занесеними до Червоної книги.

Вартість: Дор - 85 $, діти (від 4-11,99 років) - 50 $

* Вартість вказана в НЕТТО

Острів Прізон і Стоун Таун (пів дня) - екскурсія по Стоун Тауну і на острів Прізон - одне з найзнаменитіших місць на Занзібарі. В першу чергу він популярний тим, що там проживають Сейшельські  сухопутні гігантські черепахи. Прекрасна можливість не тільки поспостерігати за ними, а й навіть погодувати їх з рук.

Вартість: Дор - 90 $, діти (від 4-11,99 років) - 50 $

* Вартість вказана в НЕТТО