Eкстрена лінія: +380936773486; +380931655154

Мексика: Краса Юкатана-біосферний заповідник з відпочинком на пляжі

Яскрава, колоритна, емоційна і загадкова -Мексика!

Південь цієї країни рясніє білими пляжами, де пісок не нагрівається, мангоровими чагарниками зі строкатими птахами і лінивими крокодилями, стародавніми пірамідами - що зберігають таємниці століть, колоніальними містами минулих століть, підземними річками і богів, що мешкають там. Парки - аналогів яких ви більше ніде не зустрінете з величезними територіями та розкішною, яскравою шоу програмою ввечері. Розкішні гроти і "око землі" сеноти - де мальовничо ліани завили стіни, що обрушилися, з молочно-блакитною водою, наповненою корисними мініралами.
Наш тур – саме про це! Приєднуйтесь!


Маршрут: Канкун - Тулум - Коба - Меріда - Ушмаль - асьенда - Чичен Ітца - сенот - Острів Холбош-біосферний заповідник- Канкун/Рів'єра з відпочинком на пляжі

​Дата:   05.03, 14.03, 26.03, 04.04, 16.04, 25.04, 07.05, 16.05, 28.05
Тривалість: 10 днів

 

SNGL DBL TRPL
2697 1990 1689

Ціни в USD за особу
**Мінімум 2 особи

Забронювати тур

ПРОГРАМА

День 1. Канкун.
Приліт, трансфер до міського готелю. Відпочинок, вільний час. Ніч у готелі.

День 2. Канкун - Тулум - Коба - Меріда
Сніданок. Знайомство з портовим містом Тулум, де з'єднувалися морські та сухопутні торгові шляхи стародавніх майя, тут відкривається чудовий вид на Карибське узбережжя. Порівняно невеликий за своїми розмірами, місто відоме дивовижним збереженням своїх пам'ятників, що дозволяє легко уявити життя цього найбільшого майанського центру торгівлі.
Далі, переїзд у стародавнє місто майя Коба, загублений у тропічному лісі. Катання на велосипедах або рикшах незайманими джунглями, в яких ховаються стародавні храми і стели з ієрогліфами майя.
Розміщення в готелі, вечірня прогулянка колоніальним містом, побачимо - Кафедральний собор, Ратуша, Будинок Губернатора, Майдан Незалежності, Собор Сан-Ільдефонсо, найповажніший у західній півкулі, Пасео-де-Монтехо - знаменита вулиця білих особняків. Розміщення в готелі El Espanol Montejo або аналогічне. Ніч у готелі.

День 3. Меріда – колоніальна асьенда - Ушмаль – Меріда
Сніданок. Знайомство з величним Ушмальом, про яке за переказами досі ходять численні легенди. Так піраміда-храм Чарівника була побудована лише за одну ніч, а у місті досі живуть лісові охоронці – алуші. Побачимо краси Палацу Правителя, Будинки Черепах, Голубиного двору, Жіночого монастиря. Відвідування старовинної асенди - будинок іспанських аристократів. Повернення до Меріди. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 4. Меріда – Чичен-Іца – сенот – острів Холбош
Сніданок. Відправлення в центр півострова для огляду найнеповторнішого та найважливішого центру культури майя – Чичен Ітці. Це стародавнє місто є одним із Семи Нових Чудес Світу та Пам'ятником Всесвітньої Спадщини Людства, що охороняється Юнеско.
Грандіозні споруди головної піраміди Пернатого Змія Кукулькан, Храм воїнів, найбільший у світі майданчик для гри у м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія та сотні інших храмів постануть перед вами у своєму первозданному вигляді.
Далі на вас чекає неперевершений за своєю красою сенот, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод, що так цінуються індіанцями майя.
Після екскурсії відправлення до одного з найкрасивіших островів Мексики - Острів Холбош.
Ця загадкова «перлина» Мексики, практично ізольована від цивілізації, зберегла свою незайману первозданність та колорит. Від острова до Канкуна приблизно 230 км і потрапити на нього можна приватним літаком або наземним транспортом + парою. Розміщення в готелі HM Paraiso del Mar або аналогічному

День 5. Острів Холбош-біосферний заповідник
Острів Хольбош – це ідеальний курорт для тих, хто втомився від цивілізації. Тут немає гудучих автомобілів, гучних нічних клубів та інших центрів розваг – лише теплі морські води, з яких зовсім не хочеться вилазити, та нескінченні тихі пляжі.
Релакс на острові, це: - протяжні пляжі з дрібним білим піском;
- відсутність хвиль;
- тепла вода цілий рік;
- Ідеальна локація для спокійного безтурботного відпочинку;
- незвичайний феномен – море може змінювати колір від зелені затоки до бірюзи Карібов (фото виходять дивовижні);
- немає водоростей;
- Острів є частиною біосферного заповідника, де мешкає понад 200 видів птахів;
- Велика різноманітність морського світу, у тому числі влітку сюди припливає найбільший гість – китова акула;
- різноманітність різних видів спорту: дайвінг, кайтбординг, снорклінг, катання на велосипедах;
- Відсутність машин і висотних будівель, тільки еко готелі-бутики та ресторанчики з бамбука та пальмового листя, які надають особливого шарму острову, недоторканому цивілізацією.

День 6. Острів Холбош - Канкун/Рів'єра Майя
Сніданок. Виїзд о 12.00 у напрямку Канкун (паром + транспорт).
Розміщення у готелі на узбережжі. Відпочинок, Ніч у готелі.

День 7-9. Відпочинок на узбережжі.
Харчування All, відпочинок на узбережжі. Вільний час.

День 10. Виліт додому.
Трансфер до аеропорту, виліт додому.

 

У вартість туру включено:
- Транспорт (залежно від кількості чол. у групі: легковий автомобіль, мінівен або автобус);
- трансфери за програмою;
- Вхідні квитки до всіх археологічних зон та заповідників, зазначених у програмі;
- проживання в готелях 4 зірки, включений шведський стіл чи американський сніданок;
- послуги гіда-водія мексиканця, який добре розмовляє російською мовою і має досвід роботи більше 20 років;
- пором в обидві сторони на острові Холбош;
- Проживання на узбережжі 5* на All.

У вартість туру не включено:
- чайові гіду та водію;
- проживання в готелях до та після закінчення маршруту;
- Обіди та вечері;
- Міжнародний переліт.

Маршрут і програма туру можуть бути змінені з незалежних від компанії причин, виходячи з погодних умов, міркувань безпеки або завантаженості доріг.
Готелі за маршрутом можуть бути замінені на аналогічні
піраміди можуть бути закриті урядом без попередження на святкові дати, що буде форс мажором.
Звертаємо вашу увагу, що у вартість туру включено сніданки. У мексиці в готелях часто під час сніданку просять підписати реєстраційний чек для внутрішньої звітності. Це не означає, що з туристів візьмуть оплату за сніданок.

Важливо! При бронюванні проживання TRPL - готель надає 2 півтораспальні ліжка. Рекомендуємо забронювати TWIN y SNGL. При бронюванні номера DBL готелі не гарантують 1 або 2 ліжка, номери розподіляються на наявність у день заїзду.