Венгрия: COVID-19

Станом на 07.02.2022 р. громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу.

Виключенням є в’їзд в Угорщину авіаційним транспортом, зокрема, вимагається негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест), отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду, або український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років), вакцинація повиннна бути ПОВНОЮ і з моменту отримання другого  щеплення повинно пройти мінімум 14 днів. Сертифікат про вакцинацію двома дозами вакцини дійсний до 01.05.2022 р. У випадку отримання третього щеплення – він вважаєтья безстроковим. Просимо врахувати, що приймаєтья виключно негативний ПЛР-тест, негативний тест на антиген не приймається. Поряд з цим варто зазначити, що затвердженого переліку лабортаторій, в яких потрібно робити ПЛР-тести перед прибуттям, немає.  Піля прибуття в Угорщину необхідності вчиненя додаткових ПЛР-тестів немає.

Для в’їзду громадян України в Угорщину залишаються чинними вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт/віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення).

Для транзитного проїзду країною представники угорської прикордонної поліції можуть додатково вимагати документи, що підтверджують право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, результати тестів на вірус тощо).