Сейшельские острова: COVID-19

Міністерство закордонних справ та туризму оголосило, що з 25 березня 2021 року острівна держава повністю відкриває свої кордони для відвідувачів, за винятком Південної Африки до подальшого розгляду.

Умови знаходження на островах

- при в'їзді не застосовуватимуться карантинні вимоги та обмеження на пересування островами
- мінімальний термін перебування в готелях після прибуття більше не застосовується
- надається відкритий доступ до всіх громадських місць на території готелю, включаючи бари, басейни, СПА та дитячі клуби.
- Зберігається дотримання діючих заходів громадського охорони здоров'я. Обов'язкове носіння масок, соціальне дистанціювання, регулярна санітарія та миття рук

Умови в'їзду

- відвідувачі повинні мати діючу туристичну медичну страховку, яка покриває як мінімум ізоляцію, карантин та медичну допомогу у зв'язку із COVID-19.
- відвідувачі, включаючи дітей та дітей, повинні мати негативний сертифікат ПЛР на COVID-19 з акредитованої лабораторії, перекладений англійською мовою. Тест необхідно здати не пізніше ніж за 72 години до вильоту.
- відвідувачам потрібен чинний дозвіл на медичну подорож (HTA)
- відвідувачі повинні дотримуватися всіх протоколів авіакомпаній протягом усієї подорожі.
- відвідувачам, які не пройшли вакцинацію і транзитом, що проїжджають через країни, не включені до дозволеного списку країн, буде дозволено в'їзд на Сейшельські острови тільки в тому випадку, якщо вони не покинуть аеропорт під час транзиту.
- відвідувачі повинні переконатися, що бронювання житла здійснюється лише у ліцензованих установах, сертифікованих Управлінням охорони здоров'я. Список сертифікованих готелів доступний на сайті www.tourism.gov.sc.
- Ваучери на бронювання, що відображають всю тривалість перебування на Сейшельських островах, мають бути представлені на імміграційній стійці для перевірки. Відвідувачі без такого бронювання будуть направлені до іншого сертифікованого закладу.


Підтвердження на в'їзд

Для в'їзду на Сейшельські острови всім відвідувачам потрібен дозвіл на медичну подорож (HTA). Це має бути зроблено відразу після отримання негативного результату ПЛР-тесту на порталі https://seychelles.govtas.com/
Заявка розглядається індивідуально на кожного подорожуючого. Якщо буде враховано всі правила, то немає причин для відмови на в'їзд. Вартість послуги 10 євро для дорослого, 6 євро для дітей
Для подання заяви потрібно:
• чинний паспорт
• свіже фото на паспорт або селфі, зроблене під час подання заявки
• заброньовані авіаквитки (мають бути вказані номер рейсу, аеропорти вильоту та прильоту, дата вильоту)
• контактні дані (домашня адреса, телефон, електронна пошта)
• ваучер бронювання готелю на повний термін перебування.
• негативний результат ПЛР тесту за 72 години (немовлятам та дітям також знадобиться негативний сертифікат ПЛР)
• для тих, хто вакцинувався другою дозою, і після двох тижнів, також можуть прикріпити до вище перерахованих документів сертифікат вакцини, який повинен бути англійською мовою. При цьому негативний результат ПЛР залишається обов'язковим. Немовлята та діти можуть не проходити вакцинацію. Однак їм потрібний негативний сертифікат ПЛР
• кредитна або дебетова картка для оплати для кожного пасажира

Термін розгляду заяви не перевищує 6 годин. Заяву можна подати від 72 до 1 години до вильоту. Термінові заявки розглядаються протягом 60 хвилин або менше за терміновим тарифом. Ви не зможете пройти реєстрацію на рейс або сісти на літак, якщо ваша заява не буде схвалена. Якщо ваша заявка була схвалена, роздрукуйте PDF-документ, який буде прикріплений до електронного листа, завантажте документ на свій мобільний пристрій або збережіть його в мобільному додатку «Дозвіл на подорож до Сейшельських островів». Це ваш дозвіл на поїздку, який необхідно пред'явити в пунктах відправлення та прибуття та реєстрації на рейс

Прибуття в аеропорт

Влада міжнародного аеропорту Сейшельських островів вжила наступних заходів для безпечного пересування в аеропорту:
- висадка повинна проводитися впорядковано, виходячи із схеми розсаджування пасажирів у польоті
- маски слід носити постійно.
- відстань між людьми має бути не менше одного метра.
- дезінфікуючі засоби для рук доступні на всій території терміналу, і їх слід використовувати регулярно після контакту з поверхнями або предметами, що часто стосуються.
- при отриманні багажу відвідувачі повинні дотримуватися дистанції не менше одного метра від інших людей. Територія навколо конвеєрної стрічки розмежована для зручності відвідувачів.
- відвідувачі можуть використовувати дезінфіковані візки, розташовані на чітко вказаних ділянках.
- всі відвідувачі будуть перевірені на температуру та стан здоров'я.
- будь-який відвідувач, який виходить з лихоманкою та респіраторними симптомами, такими як кашель, нежить або задишка, буде ізольований від інших мандрівників і буде підданий додаткової оцінки та тестування на COVID-19.
- відвідувачі, які виконують внутрішні стикувальні рейси на інші острови, повинні залишатися на території аеропорту до вильоту свого рейсу.
- у разі, якщо стикувальний рейс виконується наступного дня, необхідно забронювати проживання на ніч у сертифікованому оздоровчому закладі з розміщення у туризмі.

Трансфер з аєропорту 

- відвідувачі повинні використовувати авторизований та сертифікований транспорт. Всі відвідувачі повинні дотримуватись правил фізичного дистанціювання, уникати тісного фізичного контакту, такого як рукостискання, та носити маску протягом усього шляху до закладу.
- відвідувачам не дозволяється користуватися громадськими автобусами.