Сейшельские острова: о. Ла Діг

Ла-Діг - красивий маленький острів в Індійському океані з неквапливим ритмом життя, гарними скелями та рожевими пляжами. Сюди можна потрапити з острова Праслін на поромі (близько півгодини), з острова Мае - на катері (ті ж 30 хвилин) або вертольотом. На острові дуже мало автомобілів, зате популярні велосипеди, які можна взяти в оренду в бухті Реюньйон або просто після прибуття на острів біля причалу Ла-Пасс. На крихітному Ла-Дізі, як і на більшості островів архіпелагу, широко поширені вілли та гестхаузи, що відрізняються один від одного зручністю розташування, рівнем сервісу і, ясна річ, ціною.
 

Візитною карткою острова вважається узбережжя бухти Сурс-д’Аржан («Срібне джерело») з ефектною панорамою з величезних гранітних масивів, рожевих вранці та червоних на заході сонця. Довга смуга пляжів тягнеться від мису Барбі, вони оточені гранітними скелями. Найвіддаленіші пляжі розташовані в бухтах Гранд-Анс, Пті-Анс та Анс-Коко. Це найкрасивіші пляжі острова, пісок має рожевий відтінок. Однак під час південно-східного мусону (з квітня до жовтня) море стає неспокійним і купатися на цих пляжах небезпечно.
Головний пляж острова розташований на території природного парку. Вхідна плата ~20 SCR.
Для занять сноркелінгом найкраще відправитися на острівець Іль-де-Кокос.

На висоті 300 метрів над рівнем моря височіє гора Ні-д'Егл («Орлине гніздо»), яка займає більшу частину площі острова. Головна визначна пам'ятка острова - парк Юньон-Істейт (L'Union Estate), що належав колись знаменитому сімейству Хоссен. У ньому знаходиться одна з найдавніших колоніальних споруд, що збереглися на Сейшелах. Не менший інтерес для туристів становить і будинок на території парку, де знімали культовий фільм усіх радянських школярів 80-х - «Еммануель». Найкрасивіші пляжі острова - Гранд-Анс, Пті-Анс та Анс-Коко. У Ла-Пасі, столиці острова, можна помилуватися старими дерев'яними креольськими будинками. На півночі острова, на мисі Барбі височіють могили перших колонізаторів, що прийшли з острова Бурбон (сьогодні відомого як Реюньйон). У заповіднику Paradise Flycatchers можна поспостерігати за рідкісним птахом - сейшельською райською мухоловкою.