Eкстрена лінія: +380936773486; +380931655154

Сейшельские острова: о.Силуэт

Остров Силуэт — третій по величині гранітний острів у складі Сейшельських островів, — оазис тишини і спокою. Зелений острів круглої форми покритий доісторичним дождевим лісом. Добратися сюда можна лише на лодці або на вертолеті, острів пересекають ґрунтові дороги, так що він у буквальному сенсі залишається не тронутым сучасною цивілізацією. 

Сейшельський острів-заповідник, якому вдалося зберегти екологічний баланс і можливість гармонічного життя людей і природи. Острови збирають путешественники, які бажають погрузитися в мир дикой природи, або ж те, хто встає від набитих бітком пляжей і шумних готелів. Невообразимое різноманітність флори і фауни, присутність рідких видів рослин, яскраве море і чисті пляжі — добро пожалувати на Сейшели!
На Силуете є як маленькі аутентичні кафешки, так і дорогі ресторани — і там і там Ви можете насладитися ізисками сейшельської гастрономії. Основу всієї кухні складають морські продукти, пряності, кокос і його молочко, овочі, зелень і фрукти — все виключно свіже і місцеве виробництво. Стоит спробувати жарений стейк з тунца, рибу-попугая, креветок в сладком соусе, карі з осьминого. Для самих іскушених є летуча мишь, приготовлена ​​з фруктами.