Сейшельские острова: Про країну

Сейшельські острови розташовані на заході Індійського океану нижче лінії Екватора. На Сейшелах 115 островів, але варто пам'ятати головні назви: Має, Праслін та ла Діг. Столиця – Вікторія і знаходиться на головному острові Має. 
Різниця у часі між містами Вікторія: Київ -1 год

Клімат

Сейшельські острови - цілорічний напрямок, але розрізняють сезонність. 
Різниця в температурі води і повітря майже не відрізняється і складає 26-32°С і 28-30°С вода. 

Є 2 головні сезони. Май-Жовтень: Сухий і "прохолодний" сезон – зима. Мало дощів, але температура води і повітря трохи знижується.

У листопаді міняється вітер і сезон. Листопад – май: Вологий та спекотний сезон – літо. Більше дощів, але підвищується температура води та повітря. Найбільша кількість дощів припадає на січень-лютий. Але не варто засмучуватися, через кліматичні зміни, рамки сезонів дещо розмиваються.
 

Населення

Місцеві жителі – креоли – досить молодий народ, у якому присутній іспанська, французька та африканська кров. Вони становлять близько 95% населення. Інші 5% припадають на африканців банту, індійців та китайців.

Релігія 

На Сейшелах більшість віруючих – католики (92%), є й протестанти. Серед місцевого населення помітно вплив африканських традиційних культів – креольські свята супроводжуються боєм тамтамів, сильна віра у чорну магію та знахарів.

Мова

На Сейшельських островах три офіційні мови - англійська, французька та креольська. Більшість місцевого населення розмовляє креольською говіркою сеселва, що сформувалася на основі французької мови.

Валюта

Національна валюта – сейшельська рупія. 1 сейшельська рупія дорівнює 100 центам. У обігу ходять банкноти номіналом 10, 20, 50, 100 рупій і монети в 1,5,10 і 25 центів. Обмінювати іноземну валюту можна у будь-якому банку чи аеропорту. У разі обміну рупій на долари необхідно надати довідку про попередній обмін доларів на рупії за офіційним курсом. Набагато вигідніше міняти дорожні чеки, ніж готівка, а у великих банках, готелях і магазинах до оплати приймаються кредитні картки.

Свята

Національних свят в країні небагато у зв'язку з недовгим періодом незалежності. Великий вплив на традиції та святкові дні надали Франція, Англія і креоли, яких привозили на острови як рабів. 

18 червня — Національний день.
29 червня — День незалежності.
У ці дати люди відзначають зняття британського протекторату, прийняття нової конституції та повернення багатопартійної системи. Основні заходи та народні гуляння проходять в столиці.

Релігійні свята тут з'явилися завдяки англійцям. Так, місцеві жителі відзначають Різдво, Великдень, Успіння Пресвятої Богородиці, День Тіла і Крові Христових.

Найцікавішими для мандрівників будуть різноманітні фестивалі: Креольський фестиваль. Нащадки носіїв креольської культури дбайливо зберігають традиції й особливу мову предків. Захід триває цілий тиждень, люди танцюють і співають, дають вистави. Ви зможете познайомитися з творчістю місцевих жителів, побачити традиційні костюми та продегустувати унікальні страви локальної кухні.
Сейшельський міжнародний карнавал, присвячений популяризації відпочинку та приваблення туристів на африканське узбережжя в районі Індійського океану. Проводять захід делегації з різних країн світу.
Фестивалі «Французький тиждень» і FetAfrik занурять вас в атмосферу французької та африканської культур. Фестиваль Subios дасть можливість познайомитися з мистецтвом підводної зйомки.