Сейшельские острова: Трансфери

Трансфери

Зазвичай трансфери вже враховуються в вартість туру. Трансфери проходять на автомобілі / вертольоті / внутрішніх авіалініях/паромом
Рух на Сейшелах – лівий (кермо праворуч). Максимальна швидкість у місті – 45 км/год, за межами населених пунктів – 65 км/год, і лише на магістралі, що веде до аеропорту – 80 км/год. Асфальтовані дороги є лише на островах Мае, Праслін та Ла Діг. У всіх інших випадках йдеться про ґрунтові дороги, де необхідний повнопривідний автомобіль. Гористий рельєф острова визначає необхідність додаткових запобіжних заходів: дороги вузькі, багато небезпечних серпантинів, нестача дорожніх покажчиків та захисних бар'єрів. Якщо брати напрокат авто на Сейшелах, то найбільше позашляховик: він найкраще підійде для місцевих доріг.

Пальне порівняно дороге - 1 л. бензину обходиться близько 6 рупій (SR), а на весь острів Мае лише 6 автозаправок (на Прасліні – 2), що працюють з 5.00 до 23.00.

Громадський транспорт:
Автобусна мережа на Сейшелах також досить добре розвинена. Регулярне пасажирське сполучення є тільки на двох основних островах Мае і Праслін. Автобуси компанії SPTC курсують з 5.30 до 19.00 з інтервалом о 15 хв. на головних маршрутах і від тридцяти хвилин до години - на інших. Вартість проїзного квитка від З до 5 SR, в залежності від відстані. Мінібаси курсують між аеропортом та Вікторією.

Таксі: 
На острові Мае працюють таксі. Таксистам прийнято платити за лічильником, але якщо таксі орендовано для тривалої поїздки, то доречно заздалегідь узгодити суму або округлити рахунок у більшу сторону. Плата за перший кілометр проїзду – 15 SR, за кожний наступний – 5 SR, однаковий у будь-який час доби. Плата за одне місце багажу – 5 SR. Стоянка таксі у Вікторії працює цілодобово на Альбер-Стріт, за будівлею пошти.

Авіаційний транспорт:
Найзручніший спосіб переміщення між островами - повітрям, рейсами авіакомпаній Air Seychelles і Seychelles Helicopter. На Сейшелах 15 аеропортів, 9 з яких мають злітно-посадкові смуги із твердим покриттям. Національна авіакомпанія Air Seychelles здійснює регулярне сполучення з головного острова Mahe (Мае) на острови Alphonse (Альфонс), Bird (Берд), Denis (Денніс), Desroches (Дерош) та Praslin (Праслен). Вартість перельоту порівняно невисока і варіюється від $35 до $70 в одну сторону в залежності від пункту призначення. Вертолітне сполучення здійснюється компанією Helicopter-seychelles за індивідуальними замовленнями. Така послуга обходиться приблизно 4000 SCR за годину польоту.

Водний транспорт:
Зв'язок між островами, навіть найвіддаленішими, забезпечується численними поромами та шхунами. Квитки продаються на борту судна (близько 70 SR за проїзд на один кінець)

 

Розклад парому - тут