Сейшельские острова: о. Мае


Острів Мае - головний і найбільший острів архіпелагу, який найчастіше відвідує туристи. Тут розташований міжнародний аеропорт

Транспорт Мае
Регулярно курсують автобуси між Вікторією та найпопулярнішим пляжем на острові — Бо-Валлон. Останній автобус йде о 19:30, пізніше можна дістатися тільки на таксі (близько 70 SCR, необхідно торгуватися та уточнювати вартість поїздки до посадки). До східного, західного або південного узбережжя можна також дістатися автобусом з Вікторії. Вартість проїзду 5 SCR, платити водієві.

Пляжі Мае
На острові 68 пляжів. Практично на кожному з них можна орендувати спорядження для сноркелінгу, дайвінгу, серфінгу, віндсерфінгу або катання на водних лижах. Прямо з пляжів стартують морські екскурсії на яхтах чи моторних човнах.

Пляж Бо-Валлон (Beau Vallon) - найбільший, найвідоміший і відвідуваний, знаходиться всього в 3 км від столиці - Вікторії. На ньому зосереджена вся місцева «тусовка», кипить нічне життя та розвинена основна туристична інфраструктура. Хвилі тут не бувають великими: місцевий риф виступає у ролі хвилеріза. В океані є платформи, з яких можна пірнати, а місцеві готелі дозволяють користуватися своїм пляжем та баром не лише постояльцям. У селі Бо-Валлон, де дорога з Вікторії закінчується розвилкою на захід - у Бель-Омбр (Bel Ombre), і на північний схід у Гласіз (Glacis), є заправка, банкомат Barclays Bank, інтернет-кафе та поліцейська ділянка. Багато магазинчиків дали притулок на дорозі вздовж пляжу і дороги до Бель-Омбра.