Коста Рика: Базова програма 5 днів/4 ночі

Базова програма – чудовий варіант для мандрівників, які хочуть побачити найголовніші туристичні напрямки Коста-Ріки!

SNGL 1378$
DBL 1243$

Ціни в USD за особу
*Програма дійсна від 2 осіб на будь-яку дату заїзду, крім Різдва, Нового року та Великодня.

ПРОГРАМА

День 1. Сан Хосе
Прибуття до міжнародного аеропорту Juan Santamaria. Зустріч та трансфер до готелю. Ніч у готелі.

День 2. Сан Хосе-Національний парк Тортугеро
Рано-вранці виїзд із Сан Хосе (06:00) з двомовним гідом-натуралістом на автобусі з кондиціонером. По дорозі в Тортугеро, яка пролягає серед незайманого лісу національного парку Брауліо Каррільо, ви зможете помилуватися дивовижною різноманітністю природи районів Коста-Ріки. Дорогою ви покуштуєте традиційний костариканський сніданок у ресторані Selva Tropical, а також насолодитесь прекрасними метеликами та квітами у саду. Після сніданку ми продовжимо нашу поїздку на палубі Каньо Бланко, пропливаючи повз бананові плантації екзотичними каналами Тортугеро. Ви отримаєте незабутні враження в цьому унікальному місці, яке захоплює дух своєю красою та різноманітністю флори та фауни. У другій половині дня ми відвідаємо музей C.C.C.(Caribbean Conservation Corporation), пляж, та маленьке мальовниче місто Тортугеро. Повернення до лоджі близько 17:30 вечора. Вільний час можна провести в басейні або в барі. Вечеря подається з 19:30 по 21:00, далі-вільний вечір, щоб насолодитися околицями, басейном та баром.

День 3. Національний парк Тортугеро
Ранкова екскурсія о 06:15, під час якої ви насолодитеся природою у кращому її прояві, подорожуючи каналами на світанку, зробите найкращі кадри справжнього Карибського сходу. Сніданок в готелі (подається між 07:00 та 09:00). Вільний час можна провести у басейні, на барі. Вечеря подається з 19:30 до 21:00, далі-вільний вечір, щоб насолодитися околицями, басейном та баром.

День 4. Національний парк Тортугеро - Сан Хосе- Кавова плантація Дока - Ла-Пас
Ранній виліт у Сан Хосе. Ви відвідаєте справжню коста-ріканську кавову плантацію та водоспадний сад Ла-Пас. Першим ми відвідаємо кавову плантацію Doka, де вирощується найкраща костариканская кава. У вас буде можливість ознайомитися з процесом вирощування, збирання, обробки та обсмажування кави. Далі ви відправитеся в Сад водоспадів Ла-Пас, де зможете прогулятися стежкою, що веде до мальовничих водоспадів у глибині лісу, і пообідати. У парку ви також зможете відвідати галерею колібрі, серпентарій, будинок птахів, сад метеликів та експозицію жаб. Повернення до Сан-Хосе. Ніч у готелі.

День 5. Сан Хосе
Трансфер до міжнародного аеропорту Juan Santamaria.

У вартість туру включено:
- Трансфери та транспорт;
- Проживання в готелях за програмою та місцеві податки;
- Вхідні квитки;
- Послуги англомовного гіда під час турів згідно з програмою;
- Харчування згідно з програмою (FB - 2-3 дні, HB(LUNCH) - 4 день, BB - 5 день).

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Додаткові тури;
- Вхідний квиток до Національного парку Тортугеро ($17 на особу);
- Податки під час прибуття та відбуття;
- Особисті витрати в готелях (пральня, прибирання готелів тощо);
- Харчування не по програмі;
- Чайові гіду та водію.