Коста Рика: Відкрийте для себе Коста-Ріку 7 ночей/8 днів

Коста Ріка – це країна, яка швидко розвивається та пристосовується до постійних змін у суспільстві. Місто Сан Хосе – столиця Коста Ріки та основний «мотор» економіки країни; займає перше місце в Центральній Америці у сфері послуг, технологічних інновацій та в економічному прогресі, не забуваючи при цьому про свою культурну спадщину.
Маршрут: Сан Хосе - Ареналь - Ла Фортуна - Монтеверде - Мануель Антоніо - Сан-Хосе

Пакет SNGL DBL TRPL CHD 
Economica 1619$ 813$ 600$ 132$ 
Superior 1931$ 1028$ 804$ 240$ 
Deluxe 2644$ 1365$ 1021$ 247$ 

Ціни в USD за особу
*Програма дійсна на будь-яку дату заїзду, крім Різдва, Нового року та Великодня.

ПРОГРАМА

День 1. Сан Хосе - Видача машини на прокат 
В аеропорту на вас чекатиме представник компанії з прокату машин. Вам видадуть заброньовану машину з включеною базовою страховкою. За бажанням, під час видачі автомобіля, ви можете придбати повну страховку.  
Після того як Вам видадуть машину, ви продовжите подорож до готелю Сан Хосе.

День 2. Національний Парк Ареналь
Національний парк Ареналь розташований у північній частині Коста-Ріки, є частиною вулканічної Кордильєри Гуанакасте і називається «енергетичним серцем Коста-Рікі». Найбільш характерною визначною пам'яткою зони є Вулкан Ареналь – один із наймолодших та найактивніших вулканів Коста Ріки. Величний вулкан правильної конічної форми, заввишки 1633 метри, заворожує кожного!! Національний парк був створений у 1991 році та займає територію площею 12080 гектарів. Територія парку суцільно вкрита тропічними лісами, що викликають захоплення буйством яскравої зелені та різноманітністю екзотичної флори та фауни. На території парку Ареналь знаходяться 5 природних мінеральних джерел (термальні джерела Табакон), деякі з них – маленькі озерця зі спокійною водою, інші є каскадами невеликих водоспадів. Вода в джерелах підігрівається спекотними надрами вулкана і досягає температури від 38 до 43 градусів за Цельсієм.
У парку обладнані захоплюючі туристичні маршрути, є умови для занять рафтингом, каякінгом, верховою їздою, активними турами на озері Ареналь та рибалкою.

День 3. Національний Парк Ареналь

День 4. Монтеверде
Монтеверде є другою за популярністю туристичною зоною у Коста Ріці. Завдяки пишності природи, вважається одним із найвражаючих місць у країні. Був заснований у п'ятдесяті роки минулого століття групою квакерів, що прибули до Коста-Ріку зі США. Монтеверде отримав міжнародне визнання як один із найвідоміших заповідників дикої природи у тропіках. Заповідник розташований на 10500 гектарах. На його території мешкають понад 100 видів ссавців, понад 400 видів птахів, тисячі видів комах та близько 2500 видів рослин, включаючи найбільшу різноманітність орхідей у ​​світі. Багато видів флори та фауни можна зустріти лише тут. Монтеверде справді вважається «раєм для любителів природи». Заповідник має два яскраво виражені сезони: сухий і дощовий, проте верхня частина парку більшу частину часу знаходиться в хмарах і схильна до опадів.

День 5. Монтеверде

День 6. Мануель Антоніо 
Національний парк Мануель Антоніо був створений в 1972 році, він займає зовсім невелику площу, приблизно в 683 гектари, але об'єднує в собі один з найбільш вражаючих пейзажів у Коста Ріці та в усьому світі. Кілька бухт з мальовничими пляжами з білим піском та пишним листям серед високих гір і тропічного вологого лісу, що доходить до краю океану. Цей парк охороняє первинний вологий тропічний ліс, мангрові зарості, а також коралові рифи прибережної зони пляжу. Тут представлені практично всі види тварин костаріканських джунглів: 109 видів ссавців (серед них єноти, двопалий і трипалий лінивці, мавпи капуцини та ревуни) та 184 види птахів. Цей парк дуже популярний серед місцевих жителів та туристів, у високий сезон необхідно заздалегідь передбачити вхідний квиток, щоб не залишитись без місця!

День 7. Мануель Антоніо 

День 8. Мануель Антоніо – Міжнародний аеропорт
Повернення орендованого автомобіля у міжнародному аеропорту. Відповідно до правил авіакомпаній, ви повинні бути в аеропорту за 3 години до вильоту. Автомобіль повинен бути доставлений в обумовлений час у день отримання автомобіля, інакше з вас стягуватиметься додатковий день.

У вартість туру включено:
- 7 ночей розміщення в готелях на базі сніданків;
- 7 днів оренди автомобіля Hyundai Tucson з базовою страховкою;
- Харчування згідно з програмою;
- Готельні податки;
- Екскурсії згідно з описом програми.

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Додаткові послуги, як навігатор, дитяче сидіння;
- Чайові гіду та водію.