Коста Рика: Травневий Тур Коста-Ріка та Нікарагуа 10 ночей/11 днів

Маршрут: Сан Хосе - Вулкан Поас - Водоспад Ла Паз - Вулкан Ареналь - Заповідник Монтеверде - Катаріна - Сан Хуан дел Орієнте - Вулкан Масайа - Гранада - Іслетас - Вулкан Рінкон де Ла В'єха - Річка Тарколес - Мануель Антоніо - Корковадо - Сан Хосе
Дати заїзду: 29.04.22

SNGL DBL TRPL   CHD
4014$ 2749$ 2542$   794$

Ціни в USD за особу
*Гарантоване підтвердження від 2-х осіб.

ПРОГРАМА

День 1. Сан Хосе, Коста-Ріка
Зустріч в аеропорту з російськомовним гідом, переїзд та розміщення в готелі.

День 2. Сан Хосе - Вулкан Поас - Кавова Плантація - Водоспад Ла Паз - Вулкан Аренал
Рано вранці виїзд з готелю в Сан Хосе панамериканською дорогою в напрямку провінції Алахуела. Ми проїдемо схилами Вулкана Поас, де знаходиться другий за величиною у світі активний кратер діаметром 1,5 км, також відомий як «найбільший у світі гейзер». Дорогою на вулкан ми зупинимося на кавовій плантації Дока Естате, де ви дізнаєтеся про процес вирощування кави та її вплив на історію Коста Ріки. Далі ви відвідаєте парк Водоспадів Ла Паз, де у вас буде можливість прогулятися стежками хмарного лісу з видами на чудові водоспади, відвідати ферму метеликів, серпентарій, годівниці колібрі, вольєр з екзотичними птахами та експозицію диких кішок Коста Ріки. Під час туру вам нададуть обід у вигляді шведського столу. Після закінчення туру переїзд до вулкана Ареналь, активний вулкан правильної конусної форми, що вражає погляди туристів своєю величчю. Розміщення в готелі.

День 3. Національний Парк Вулкан Ареналь - Термальні Джерела
Після сніданку на вас чекає пішохідна прогулянка Національним Заповідником Ареналь. Ви пройдете схилами вулкана в його південно-західному секторі, стежкою під назвою Los Tucanes, що проходить через потоки застиглої лави і яка зруйнувала цю зону в 1968 році. Прогулянка триває близько 2 годин. У другій половині дня за бажанням можете замовити екскурсію Canopy Tour у приватних володіннях готелю Arenal Paraiso (не включена у вартість туру, доплата $58 за особу) – це можливість набути незвичайного досвіду в екстремальних умовах; вам запропонують подорож, ковзаючи в особливих кріпленнях по тросах, які протягнуті між платформами, що розташовані на висоті дерев, на кожній з яких вас зустріне інструктор; у вас буде чудова можливість насолодитися красивими видами з повітря. Увечері відвідування термальних джерел Tabacon Hot Springs. Вечеря у ресторані на джерелах. Розміщення в готелі.

День 4. Хмарний ліс Монтеверде – Підвісні Мости Сельватура – ​​Заповідник Куріканча
Сьогодні рано-вранці ви попрямуєте в знамените селище Монтеверде, розташоване в зоні «хмарного лісу» - унікальний для тропіків ліс, що зберігся завдяки зусиллям емігрантів, що оселилися в цьому місці в 50-ті роки минулого століття. Під час екскурсії «Підвісні мости Сельватура», які є зразком інженерного та конструкторського мистецтва, з бездоганним дотриманням заходів безпеки, ви пройдете крізь казковий ліс, що потопає у моху та рослинах епіфітах. Тур включає 8 мостів різної довжини: від 62 до 146 м. Весь тур - близько 3 км. У турі включено обід. Далі розміщення в готелі. Увечері на вас чекає Нічний Тур у заповіднику Куріканча, під час прогулянки ви насолодитеся магією нічної симфонії жаб та комах. Вечеря у готелі.

День 5. Заповідник Монтеверде - Кордон Коста Ріка / Нікарагуа - Гранада
Після сніданку переїзд до кордону з Нікарагуа (близько 3,5 години) до прикордонного пункту Пеньяс Бланкас. Тут костариканський гід допоможе вам пройти прикордонний контроль та передасть до рук нікарагуанського російськомовного гіда. Перетин кордону здійснюється пішки, кожен турист відповідає за свій багаж під час перетину. Після оформлення документів на нікарагуанському міграційному контролі ви продовжите свою екскурсію до «Білих Поселень», колоритних сіл, де збереглися традиції артезанів, успадковані від індійських предків цієї землі. Дорогою відвідайте оглядовий майданчик Катаріна з чудовим видом на озеро Laguna de Apoyo та пройдіться вузькими вуличками містечка Сан Хуан де Орієнте. Прибуття до колоніального міста Гранади. Розміщення в готелі. 

День 6. Гранада – Вулкан Масайя – Озеро Нікарагуа
Після сніданку на вас чекає екскурсія в Національний Парк Вулкан Масайя, де ви зможете побачити киплячу лаву на дні активного кратера Сан Фернандо! Сам вулкан оточений кільцем менших вулканів та термальних джерел. Легенди свідчать, що індіанці мали звичай кидати молодих жінок у киплячу лаву, щоб заспокоїти богиню вогню Чакітіке, яка живе у цих фумаролах. Іспанці вважали, що це був вхід до пекла. Потім відвідайте Ринок Кустарної Творчості Масайя, що вважається найкращим місцем для придбання знаменитих місцевих гамаків, крісел-гойдалок, традиційного індіанського одягу та взуття. Після традиційного нікарагуанського обіду повернення в Гранаду, прогулянка основними вулицями міста відкриє перед вами красу архітектури колоніального періоду Центральної Америки, далі переїзд до Порту Granada, де ви пересядете на човен і здійсните захоплюючу подорож по Іслетас, що утворюють невеликий архіпелаг із 360 острівців, розташованих на озері Нікарагуа (Косіболька). Повернення до готелю.

День 7. Гранада - Кордон Нікарагуа / Коста Ріка - Мануель Антоніо
Після сніданку у призначений час трансфер до Пеньасу Бланкас на кордоні з Коста Рікою. Нікарагуанський гід допоможе з проходженням всіх формальностей з боку Нікарагуа і потім зустріч із представником від костаріканської приймаючої компанії.
Прикордонні збори не включені у вартість туру. Далі ви з гідом подаєтеся до наступного місця подорожі - Національний Парк Мануель Антоніо. Переїзд 5 годин. Дорогою ви здійсните захоплюючий тур до крокодилів на річці Río Grande de Tarcoles в центральній частині тихоокеанського узбережжя Коста-Ріки. Ви побуваєте поряд з американськими крокодилами різних розмірів та зможете спостерігати достаток гарних екзотичних птахів. Пейзаж тропічного лісу зміниться на густі мангрові зарості в каналі Гуакалійо - місце проживання ігуан, ящірок і мавп. У турі включено обід. Розміщення у готелі.

День 8. Національний парк Мануель Антоніо
Після сніданку на вас чекає відвідування Національного Парку Мануель Антоніо, розташованого в зоні тропічного вологого лісу. Пройтися стежками парку серед дикої фауни та відпочити на райському пляжі – ці намічені завдання обіцяють збагатити ваші почуття. Магія пляжу та густої зелені лісу зливаються в одне єдине ціле та створюють справжній природний рай. Недарма парк Мануель Антоніо вважається найбільш відвідуваним парком Коста-Ріки серед міжнародних та місцевих туристів.

День 9. Національний парк Корковадо
Сьогодні вас чекає пішохідна прогулянка національним заповідником Корковадо, визнаним «найінтенсивнішим біологічним місцем» на планеті. Не існує більше місць із такою самою площею території, де різноманітність біопопуляцій перевершила б Корковадо. Рослинний світ налічує тут тисячі видів, багато з яких мешкають лише в певних місцях і вже зникли з інших регіонів. Наприклад, горіх сірий (caryocar costaricense), кисімум напійний (brosimum alicastrum). Тваринний світ Corcovado також вражає своєю різноманітністю видів. Тут значна популяція папуг ара, червоних папуг, пекарі, ягуарів і крокодилів.

*Цей тур відправляється від пляжу Пунта Увіта на човні та прибуває на станцію Сан-Педрільо Рейнджер у Національному парку Корковадо. Перед від'їздом в офісі компанії буде проведено бесіду про безпеку проходу маршруту. Під час брифінгу вам запропонують каву, чай, фрукти, тости, сік. Як тільки човен прибуде до Корковадо, гід приведе групу до станції рейнджерів, де час підготуватися до першого переходу. На станції рейнджерів є зручності: туалети та душові. Тропи на станції Сан-Педрільо легкі та зручні для всіх людей, проте тропічний ліс завжди спекотний у сухий сезон (з грудня до квітня) і дощовий з травня по листопад.
Перша частина шляху проходить однією з найдовших стежок цього сектору Корковадо, тривалість якої становить близько 2 годин. Шлях абсолютно рівний і перетинає первинний ліс, а також підходить до пляжу, де вам покажуть цікаву прибережну рослинність. Уздовж цієї стежки ви також зможете оцінити величезні дерева та рослини, що становлять велику біологічну цінність. Потім ви повернетеся на станцію рейнджерів, щоб насолодитися обідом на свіжому повітрі, щоб зарядитися енергією та підготуватися до другого етапу шляху. Другий маршрут коротше з трохи розбитим ґрунтом та тривалістю 1 годину. У другому поході можна спостерігати більше птахів, ссавців та дуже цікаву рослинність і навіть крокодилів. Також наприкінці стежки ми відвідуємо невеликий водоспад, де можна охолонути і навіть отримати масаж від природи. Другий похід залежить від погоди; особливо у сезон дощів. Човен починає відправлятися до пляжу Увіту о 14:30 і повинна прибути близько 15:30-16:00.
Примітка: під час походів ви перетнете дві невеликі річки, тому вам доведеться зняти взуття.

Додаткові деталі для цього туру:
Включає: Локальний англомовний гід, обладнання для забезпечення безпеки, воду, свіжі тропічні фрукти, обід та вхідний квиток до Національного парку Корковадо.
Рекомендовані речі, які можна взяти з собою: рушник, фотоапарат, сонцезахисний крем, засіб від комах, сандалі для катання на човні та кросівки для походів, легка дощова куртка (перебуваючи у тропічному кліматі, ви можете випробувати випадковий легкий або сильний дощ).
Рівень складності: Помірний. Стежки відносно пласкі. Зверніть увагу, що хоча складність цього туру оцінюється як «помірна», наші човни не стоять на якорі в доку, тому вам доведеться пройтися по невеликих хвилях, щоб увійти в човен.
Додаткові примітки: У зв'язку з потенційними ризиками для здоров'я вагітним жінкам та дітям віком до шести років не рекомендується відвідувати цей тур.

День 10. Мануель Антоніо – Нічний Гастрономічний тур Сан Хосе
Виїзд із Мануель Антоніо до столиці Коста-Ріки – Сан Хосе. Розміщення в готелі і надалі на вас чекає пішохідний тур містом. Сан-Хосе - місто, наповнене життям, з площами, парками та історичними будинками, захованими в різних куточках. Найкращий спосіб насолодитися Сан-Хосе - прогулятися парками та історичними районами. А щоб зробити візит приємнішим, найкраще відвідувати невеликі заклади, де можна скуштувати місцеві напої та аромати. Наш тур розпочнеться у Храмі музики у парку Морасан. Ми відвідаємо старий бар із новою атмосферою, де ми вип'ємо традиційне пиво, щоб набратися сил для прогулянки. Ми пройдемо різними кутами Барріо Амона та Барріо Отоя. Ми відвідаємо Stiefel - перший бар, що пропонує крафтове пиво в Сан-Хосе, де спробуємо 2 сорти крафтового пива, щоб познайомитися з місцевими уподобаннями. Ми продовжимо тур на схід, де познайомимося з історичними місцями та трохи урбаністичним мистецтвом. Пізніше ми прибудемо до Барріо Ескаланте, одного з фешенебельних районів, де можна знайти кафе, бари та ресторани. І саме тут ми закінчимо наш тур, спробувавши традиційні костаріканські страви, щоб зарядитися енергією та розслабитися у просторому та відкритому місці. Повернення до готелю. 

День 11. Міжнародний Аеропорт Сан Хосе
Після сніданку у призначений час трансфер до міжнародного аеропорту. 

У вартість туру включено:
- 10 ночей розміщення в готелях 4* на базі сніданків;
- Індивідуальні трансфери для групи з 1 до 10 дня;
- Російськомовний гід з 1 по 10 день;
- 5 обідів та 3 вечері під час екскурсій;
- Екскурсії згідно з описом програми;
- Входи до національних парків.

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Прикордонні збори при перетині кордону Коста Ріка – Нікарагуа – Коста Ріка у розмірі $25 на особу;
- Тест ПЛР для в'їзду до Нікарагуа; 
- Чайові гіду та водію.