Коста Рика: Класична програма 6 днів/5 ночей

Ця програма, яка ідеально підходить для всієї родини, дозволить вам відвідати найвражаючі зони тропічних лісів Коста-Ріки. Ви зможете насолодитися красою вулкана, відвідати барвисті джунглі та хмарний ліс – особливо рідкісний тип тропічного лісу, оповитий частими туманами низьких хмар, з характерними йому величезними деревами, вкритими щільними килимами маленьких рослин.

SNGL 3523$
DBL 2998$

Ціни в USD за особу
*Програма дійсна від 2 осіб на будь-яку дату заїзду, крім Різдва, Нового року та Великодня.

День 1. Сан Хосе
Прибуття до міжнародного аеропорту Juan Santamaria. Зустріч та трансфер до готелю. Ніч у готелі.

День 2. Кавова плантація Doka / Вулкан Поас / Ла-Пас / Ареналь
Вирушаємо на кавову плантацію Doka, де вирощується найкраща костариканская кава. У вас буде можливість ознайомитися з процесом вирощування, збирання, обробки та обсмажування кави. Не пропустіть можливість придбати каву за найнижчими цінами. Далі переїзд до національного парку Volcan Poas. Піднімаючись на вулкан ви помітите, як змінюватимуться температура та рослинність! Дорогою ви побачите кавові
плантації, теплиці квітів та полуниці, що створюють прекрасний краєвид. На вулкані Поас ви зможете не тільки помилуватися вражаючим кратером з його сірчистими фумаролами, але також дізнатися про різні екосистеми цього прекрасного національного парку. Після відвідування вулкана ви відправитеся в Сад водоспадів Ла-Пас, де прогуляєтеся стежкою, що веде до мальовничих водоспадів у глибині лісу, а також зможете відвідати галерею колібрі, серпентарій, сад птахів, ферму метеликів та експозицію жаб. Переїзд на вулкан Ареналь.
Ніч у готелі.

День 3. Ареналь / Заповідник Каньо Негро
Після сніданку ми розпочнемо наш тур у Каньо Негро. Цей заповідник є домом для величезної кількості різноманітних птахів та екзотичних диких тварин, таких як: лінивці, мавпи, каймани; а також численних тропічних рослин. Після прибуття Вам запропонують напої і після чого ви відправитеся в круїз на комфортабельному судні по унікальному національному заповіднику, насолоджуючись різноманітністю флори та фауни. Після завершення екскурсії на вас чекає обід.
Ніч у готелі.

День 4. Ареналь / Монтеверде
Насолоджуйтеся поїздкою на човні через озеро Ареналь до містечка Монтеверде, де проживає унікальна громада Квакер/Тіко. У цей день на Вас чекає захоплююча екскурсія "Канопі-тур" або політ над кронами Хмарного тропічного лісу. А якщо Вам усміхнеться успіх, ви зможете побачити священну птицю індіанців Майа, знаменитого Кетцаля, що знаходиться на межі зникнення.
Ніч у готелі.

День 5. Монтеверде
Сьогодні вас чекає відвідування одного з головних світових напрямів для натуралістів, заповідника Хмарного лісу Монтеверде, розташованого у Кордильєре Тіларан на північному заході Коста-Ріки і на висоті майже п'ять тисяч футів. Цей біологічний заповідник створений з метою збереження екосистем Хмарного тропічного лісу. Він займає територію в 10,000 гектар і є важливою ланкою в зростаючій мережі лісів країни, що охороняються. 
Ніч у готелі.

День 6. Сан Хосе
Продовження подорожі до наступного пункту призначення на пляжі або повернення до аеропорту.

У вартість туру включено:
- Російськомовний гід;
- Трансфери;
- Проживання в готелях 3-5* за програмою;
- Харчування НВ(Lunch) у 2-3 дня, ВВ - 4-6 дня;
- Екскурсії по програмі;
- Податки на проживання.

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Харчування не по програмі;
- Чайові гіду та водію;
- Проживання в готелі після закінчення маршруту.