Коста Рика: Неприборкана Коста-Ріка 9 ночей/10 днів

Коста Ріка – це країна, яка швидко розвивається та пристосовується до постійних змін у суспільстві. Місто Сан Хосе – столиця Коста Ріки та основний «мотор» економіки країни; займає перше місце в Центральній Америці у сфері послуг, технологічних інновацій та в економічному прогресі, не забуваючи при цьому про свою культурну спадщину.
Маршрут: Сан Хосе - Тортугеро - Ареналь - Ла Фортуна - Монтеверде - Мануель Антоніо - Сан-Хосе

Пакет SNGL DBL TRPL CHD 
Economica 1935$ 1128$ 858$ 284$ 
Superior 2213$ 1295$ 1014$ 360$ 
Deluxe 2895$ 1647$ 1268$ 450$ 

Ціни в USD за особу
*Програма дійсна на будь-яку дату заїзду, крім Різдва, Нового року та Великодня.

ПРОГРАМА

День 1. Сан Хосе
Прибуття до Сан-Хосе. Наш представник зустріне вас в аеропорту, видасть програму, ваучери та відвезе до вашого першого готелю.
Сан Хосе – столиця та найбільше місто Коста Ріки. Розташований у центральній частині країни, на гірському плато, розташованому на висоті близько 1170 м над рівнем моря. Сан-Хосе - адміністративний центр провінції Сан-Хосе. Є резиденцією національного уряду, центром політичної та економічної діяльності, а також головним транспортним вузлом. Місто було засноване в 1737 році і спочатку називалося «Вія Нуєва (Нове Селення), але потім його перейменували на Сан Хосе, на честь святого Йосипа. 9 серпня 1884 року Сан Хосе став першим містом у Латинській Америці освітленим електрикою. Незважаючи на проблеми, Сан Хосе, як і раніше, є одним із безпечних міст регіону.

День 2. Національний Парк Тортугеро 
Рано-вранці за вами приїде транспорт, який відвезе вас до Національного Парку Тортугеро.  

День 3. Національний Парк Тортугеро
Парк розташований на Карибському узбережжі Коста-Ріки. Його пляжі є ключовими місцями гніздування зелених морських черепах, що знаходяться під загрозою зникнення, а також шкірястих, оливкових, черепах бікса і логерхед. Вічнозелений тропічний ліс є домом численних видів рослин та тварин. Тут живуть ягуари, трипалі лінивці, оцелоти, тапіри, три види мавп з яких на особливу увагу заслуговують павукоподібні мавпи, ревуни і білолиць капуцин.
Пакет включає тур до села Тортугеро та тур каналами Національного Парку Тортугеро.

День 4. Видача автомобіля на прокат – Національний Парк Ареналь
На зворотному шляху з Тортугеро, в ресторані після обіду на вас чекатиме представник компанії з прокату машин. Вам видадуть заброньовану вам машину з включеною базовою страховкою. За бажанням, під час видачі автомобіля, ви можете придбати повну страховку.  

День 5. Національний Парк Ареналь
Національний Парк Ареналь розташований у північній частині Коста Ріки, є частиною вулканічної Кордильєри Гуанакасте та частиною рівнинної території Сан Карлос. Вулкан Ареналь – один із наймолодших та найактивніших вулканів Коста Ріки. Величний вулкан правильної конічної форми, заввишки 1633 метри, заворожує кожного!!

День 6. Монтеверде
Монтеверде вважається другою за популярністю туристичною зоною Коста Ріки. Завдяки пишноті природи він виділяється як один з найбільш вражаючих місць у країні. Був заснований у п'ятдесяті роки минулого століття групою квакерів, що прибули до Коста-Ріку зі США. Монтеверде отримав міжнародне визнання як один із найвидатніших заповідників дикої природи у тропіках. 

День 7. Монтеверде
Заповідник розташований на 10.500 гектарах, поєднуючи у собі 6 життєвих (кліматичних) зон. Клімат та рельєф території сприяють дивовижному біорізноманіттю парку. Заповідник має два яскраво виражені сезони: сухий і дощовий, проте верхня частина парку більшу частину часу знаходиться в хмарах і схильна до опадів.

День 8. Мануель Антоніо 
Національний парк Мануель Антоніо був створений в 1972 році, він займає зовсім невелику площу, приблизно в 683 гектари, але об'єднує в собі один з найбільш вражаючих пейзажів у Коста Ріці та в усьому світі. Кілька бухт з мальовничими пляжами з білим піском та пишним листям серед високих гір і тропічного вологого лісу, що доходить до краю океану.

День 9. Мануель Антоніо 

День 10. Мануель Антоніо - Міжнародний аеропорт 
Повернення орендованого автомобіля у міжнародному аеропорту. Відповідно до правил авіакомпаній, ви повинні бути в аеропорту за 3 години до вильоту. Автомобіль повинен бути доставлений в обумовлений час у день отримання автомобіля, інакше з вас стягуватиметься додатковий день.

У вартість туру включено:
- 9 ночей розміщення в готелях на базі сніданків;
- 7 днів оренди автомобіля Hyundai Tucson з базовою страховкою;
- Наземний колективний трансфер вказаний у програмі;
- Харчування згідно з програмою (дні 2-3 FB, інші дні - ВВ);
- Готельні податки;
- Екскурсії згідно з описом програми.

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Додаткові послуги, як навігатор, дитяче сидіння;
- Вхід у Національний парт Тортугеро ($15 з особи);
- Чайові гіду та водію.