Коста Рика: Незаймана Коста-Ріка 9 ночей/10 днів

Коста Ріка – це країна, яка швидко розвивається та пристосовується до постійних змін у суспільстві. Місто Сан Хосе – столиця Коста Ріки та основний «мотор» економіки країни; займає перше місце в Центральній Америці у сфері послуг, технологічних інновацій та в економічному прогресі, не забуваючи при цьому про свою культурну спадщину.
Маршрут: Сан Хосе - Мануель Антоніо - Корковадо - Пуерто Хіменез - Сан Хосе

Пакет SNGL DBL TRPL CHD
Economica 2530$ 1853$ 1688$ 1072$
Superior 3138$ 2218$ 2062$ 1236$
Deluxe 4517$ 3264$ 2975$ 1688$

Ціни в USD за особу
*Програма дійсна на будь-яку дату заїзду, крім Різдва, Нового року та Великодня.

ПРОГРАМА

День 1. Сан Хосе
Прибуття до Сан-Хосе. Наш представник зустріне вас в аеропорту, видасть програму, ваучери та відвезе до вашого першого готелю.

День 2. Сан Хосе – Мануель Антоніо 
Національний парк Мануель Антоніо був створений в 1972 році, він займає зовсім невелику площу, приблизно в 683 гектари, але об'єднує в собі один з найбільш вражаючих пейзажів у Коста Ріці та в усьому світі, кілька бухт з мальовничими пляжами з білим піском та пишним листям серед високих гір і тропічного вологого лісу, що доходить до краю океану. Цей парк охороняє первинний вологий тропічний ліс, мангрові зарості, а також коралові рифи прибережної зони пляжу. Тут представлені практично всі види тварин костаріканських джунглів: 109 видів ссавців (серед них єноти, двопалий і трипалий лінивці, мавпи капуцини та ревуни) та 184 види птахів. Цей парк дуже популярний серед місцевих жителів та туристів, у високий сезон необхідно заздалегідь передбачити вхідний квиток, щоб не залишитись без місця!

День 3. Мануель Антоніо 

День 4. Мануель Антоніо – Корковадо
Після сніданку виїзд на регулярному трансфері до Корковадо.

День 5. Національний Парк Корковадо
Цей дивовижний парк розташований на тихоокеанському узбережжі, на острові Оса. Територія парку налічує вісім екосистем, що розташовуються на 42500 га та захищає найбільшу ділянку первинного лісу на тихоокеанському узбережжі. Чудова природа вологого тропічного лісу в її первозданному вигляді та різноманітність представників флори та фауни вражають своєю красою туристів. Надзвичайна різноманітність парку пояснюється тим, що він знаходиться у біологічному коридорі між двома континентами. У парку налічується близько 400 видів птахів. Найбільша популяція червоних ара зосереджена саме тут. Фауна налічує близько 140 видів ссавців, таких як ягуар, оцелот, мавпи, мурахоїд, лінивці та багато інших. Печера Сальсіпуедес вважається однією з геологічних пам'яток парку. Ходить легенда, що саме тут мореплавець Френсіс Дрейк залишив частину своїх скарбів. А трохи на північ від Корковадо знаходиться бухта Дрейк-Бей, де англійський мореплавець зупинявся під час своєї навколосвітньої подорожі 1579 року.

День 6. Національний Парк Корковадо

День 7. Корковадо – Пуерто Хіменез
Після сніданку виїзд на регулярному трансфері в Пуерто-Хіменез. 

День 8. Пуерто Хіменез
У південній частині провінції Пунтаренас, на березі Солодкої Затоки (Гольфо Дульсе) та межі з національним парком Корковадо, розташувалося невелике містечко Пуерто Хіменес. Це історичне поселення чисельністю понад 3000 людей, що вважається найбільшим поселенням на півострові Оса. Протягом 1960-х років Пуерто-Хіменес був притулком для здобувачів золота та лісозаготівель. Сьогодні через свою близькість до національного парку він є популярним місцем відпочинку туристів і має активне нічне життя з барами та ресторанами. Пуерто Хіменез може запропонувати тури на будь-який смак: відмивання золота в річці, візит до індіанського поселення, спостереження за дельфінами та китами або трекінг у джунглях, ця зона вважається «столицею» папуг Ара. Прекрасні пляжі пропонують приємну температуру води та повітря для відпочинку цілий рік.

День 9. Пуерто Хіменез

День 10. Пуерто Хіменез – Сан Хосе
Після сніданку переїзд до місцевого аеропорту в Пуерто Хіменез, де вас буде чекати рейс до до міжнародного аеропорту в Сан Хосе. Після прильоту до місцевого аеропорту Сан Хосе, вас відвезуть до міжнародного аеропорту Хуан Сантамарія для стикування з вашим рейсом.
Відповідно до правил авіакомпаній, ви повинні бути в аеропорту за 3 години до вильоту.

У вартість туру включено:
- 9 ночей розміщення в готелях на базі сніданків; 
- Трансфери між готелями на маршрутних шатл-басах; 
- Колективні екскурсії з локальними англо/іспано-розмовними гідами;
- 1 переліт на внутрішніх авіалініях; 
- Харчування згідно з програмою (дні 4-6 FB, всі інші дні - ВВ); 
- Готельні податки.

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Чайові гіду та водію.