Коста Рика: Магічна Коста-Ріка 7 ночей/8 днів

Коста Ріка – це країна, яка швидко розвивається та пристосовується до постійних змін у суспільстві. Місто Сан Хосе – столиця Коста Ріки та основний «мотор» економіки країни; займає перше місце в Центральній Америці у сфері послуг, технологічних інновацій та в економічному прогресі, не забуваючи при цьому про свою культурну спадщину.
Маршрут: Сан Хосе - Тортугеро - Ареналь - Ла Фортуна - Монтеверде - Сан Хосе

Пакет SNGL DBL TRPL CHD 
Economica 1319$ 938$ 796$ 385$ 
Superior 1507$ 1057$ 914$ 520$ 
Deluxe 2340$ 1485$ 1218$ 461$ 

Ціни в USD за особу
*Програма дійсна на будь-яку дату заїзду, крім Різдва, Нового року та Великодня.

ПРОГРАМА

День 1. Прибуття до Сан-Хосе
Наш представник зустріне вас в аеропорту, видасть програму, ваучери та відвезе до вашого першого готелю.

День 2. Сан Хосе – Національний Парк Тортугеро
Рано-вранці за вами приїде транспорт, який відвезе вас до Національного Парку Тортугеро. Парк розташований на Карибському узбережжі Коста-Ріки і його пляжі є ключовими місцями гніздування зелених морських черепах, що знаходяться під загрозою зникнення, а також шкірястих, оливкових, черепах бікса і логерхед. Вічнозелений тропічний ліс є домом численних видів рослин та тварин. Тут живуть ягуари, трипалі лінивці, оцелоти, тапіри, три види мавп з яких на особливу увагу заслуговують павукоподібні мавпи, ревуни і білолиць капуцин. У Тортугеро мешкають 375 видів птахів - це майже половина всіх пернатих, що мешкають на території Коста-Ріки.

День 3. Національний Парк Тортугеро

День 4. Тортугеро - Ареналь
Після сніданку виїзд до Гуапілеса, де на вас чекатиме національний костаріканський обід, далі стиковка з колективним трансфером у зону Ареналь. Національний Парк вулкан Ареналь розташований в північній частині Коста Ріки, є частиною вулканічної Кордильєри Гуанакасте, межа з кордильєрою Тіларан, і частиною рівнинної території Сан Карлос, так званим «енергетичним серцем Коста Ріки». активних вулканів Коста Ріки. Величний вулкан правильної конічної форми, заввишки 1633 метри, заворожує кожного!! На території парку Ареналь знаходяться 5 природних мінеральних джерел (термальні джерела Табакон), деякі з них – маленькі озерця зі спокійною водою, інші є каскадами невеликих водоспадів. Вода в джерелах підігрівається спекотними надрами вулкана і досягає температури від 38 до 43 градусів за Цельсієм.
У парку обладнані захоплюючі туристичні маршрути, є умови для занять рафтингом, каякінгом, верховою їздою, активними турами на озері Ареналь та рибалкою.

День 5. Ареналь

День 6. Ареналь – Монтеверді
Рано-вранці ви попрямуєте в знамените селище Монтеверде, розташоване в зоні «хмарного лісу». Ваш шлях лежить від вулкана Ареналь до однойменного озера, потім мальовнича прогулянка через озеро на човні до річки Чикіто і знову на машині до вашого готелю.
Монтеверде є другою за популярністю туристичною зоною у Коста Ріці. Завдяки пишності природи, вважається одним із найвражаючих місць у країні. Був заснований у п'ятдесяті роки минулого століття групою квакерів, що прибули до Коста-Ріки зі США. Монтеверде отримав міжнародне визнання як один із найвідоміших заповідників дикої природи у тропіках.
«Підвісні мости» є зразком інженерного та конструкторського мистецтва, з бездоганним дотриманням заходів безпеки. Ви пройдете крізь казковий ліс, що потопає у моху та рослинах епіфітах. Включає 8 мостів, різної довжини: від 62 до 146 м. Весь тур - близько 3 км.

День 7. Монтеверде – Сан Хосе
Після сніданку за вами приїде транспорт, який відвезе вас до вашого готелю в Сан Хосе. Прибуття в готель Сан Хосе, де ви проведете останню ніч.

День 8. Сан-Хосе - Міжнародний аеропорт
Ваша подорож добігає кінця після сніданку в готелі. Ми організуємо трансфер до міжнародного аеропорту Хуан Сантамарія для стикування з вашим рейсом. Відповідно до правил авіакомпаній, ви повинні бути в аеропорту за 3 години до вильоту.

У вартість туру включено:
- 7 ночей розміщення в готелях на базі сніданків;
- Трансфери між готелями на маршрутних шатл-басах;
- Колективні екскурсії з локальними англо/іспано-розмовними гідами;
- Харчування згідно з програмою (дні 2-3 FB, інші дні - ВВ);
- Готельні податки. 

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Вхід до Національного Парку Тортугеро ($15 з особи);
- Чайові гіду та водію.