Коста Рика: Коста-Ріка та Нікарагуа за тиждень 7 ночей/8 днів

Маршрут: Сан Хосе - Вулкан Поас - Водоспад Ла Паз - Вулкан Ареналь - Заповідник Монтеверде - Катаріна - Сан Хуан дел Орієнте - Вулкан Масайа - Гранада - Іслетас - Сан Хосе
Дати заїзду: 28.01.22 / 25.02.22 / 25.03.22 / 28.10.22 / 02.12.22

SNGL DBL TRPL CHD  
2617$ 2069$ 1884$ 782$ 

Ціни в USD за особу
*Гарантоване підтвердження від 2-х осіб

ПРОГРАМА

День 1. Сан Хосе, Коста-Ріка 
Зустріч в аеропорту з російськомовним гідом, переїзд та розміщення в готелі.

День 2. Сан Хосе - Вулкан Поас - Кавова Плантація - Водоспад Ла Паз - Вулкан Аренал
Рано вранці виїзд з готелю в Сан Хосе панамериканською дорогою в напрямку провінції Алахуела, ми проїдемо схилами Вулкана Поас, де знаходиться другий за величиною у світі активний кратер діаметром 1,5 км, також відомий як «найбільший у світі гейзер». Дорогою на вулкан ми зупинимося на кавовій плантації Дока Естате, де ви дізнаєтеся про процес вирощування кави та її вплив на історію Коста Ріки. Далі ви відвідаєте парк Водоспадів Ла Паз, де у вас буде можливість прогулятися стежками хмарного лісу з видами на чудові водоспади, відвідати ферму метеликів, серпентарій, годівниці колібрі, вольєр з екзотичними птахами та експозицію диких кішок Коста Ріки. Під час туру Вам нададуть обід у вигляді шведського столу. Після закінчення туру переїзд до вулкана Ареналь, активний вулкан правильної конусної форми, що вражає погляди туристів своєю величчю. Розміщення у готелі.

День 3. Національний Парк Вулкан Аренал – Термальні Джерела
Після сніданку на вас чекає пішохідна прогулянка Національним Заповідником Ареналь. Ви пройдете схилами вулкана в його південно-західному секторі, стежкою під назвою Los Tucanes, яка проходить через потоки застиглої лави, що зруйновала цю зону в 1968 році. Прогулянка триває близько 2 годин. У другій половині дня за бажанням можете замовити екскурсію Canopy Tour у приватних володіннях готелю Arenal Paraiso (не включена у вартість туру, доплата $64 за особу) – це можливість набути незвичайного досвіду в екстремальних умовах; вам запропонують подорож, ковзаючи в особливих кріпленнях по тросах, які протягнуті між платформами, що розташовані на висоті дерев, на кожній з яких вас зустріне інструктор; у вас буде чудова можливість насолодитися красивими видами з повітря. Увечері відвідування термальних джерел Tabacon Hot Springs. Вечеря у ресторані на джерелах. Розміщення в готелі.

День 4. Хмарний ліс Монтеверде – Підвісні Мости Сельватура – ​​Заповідник Куріканча
Сьогодні рано-вранці ви попрямуєте в знамените селище Монтеверде, розташоване в зоні «хмарного лісу» - унікальний для тропіків ліс, що зберігся завдяки зусиллям емігрантів, які оселилися в цьому місці в 50-ті роки минулого століття. Під час екскурсії «Підвісні мости Сельватура», які є зразком інженерного та конструкторського мистецтва, з бездоганним дотриманням заходів безпеки, ви пройдете крізь казковий ліс, що потопає у моху та рослинах епіфітах. Тур включає 8 мостів різної довжини: від 62 до 146 м. Весь тур - близько 3 км. У турі включено обід. Далі розміщення в готелі. Увечері на вас чекає Нічний Тур у заповіднику Куріканча, під час прогулянки ви насолодитеся магією нічної симфонії жаб та комах. Вечеря у готелі.

День 5. Заповідник Монтеверде - Кордон Коста Ріка / Нікарагуа - Гранада
Після сніданку переїзд до кордону з Нікарагуа (близько 3,5 години) до прикордонного пункту Пеньяс Бланкас. Тут костаріканський гід допоможе вам пройти прикордонний контроль та передасть до рук нікарагуанського російськомовного гіда. Перетин кордону здійснюється пішки, кожен турист відповідає за свій багаж під час перетину. Після оформлення документів на нікарагуанському міграційному контролі ви продовжите свою екскурсію до «Білих Поселень», колоритних сіл, де збереглися традиції рукоділляв, успадковані від індійських предків цієї землі. Дорогою відвідайте оглядовий майданчик Катаріна з чудовим видом на озеро Laguna de Apoyo, пройдіться вузькими вуличками містечка Сан Хуан де Орієнте. Прибуття до колоніального міста Гранади. Розміщення в готелі.

День 6. Гранада – Вулкан Масайя – Озеро Нікарагуа
Після сніданку на вас чекає екскурсія в Національний Парк Вулкан Масайя, де ви зможете побачити киплячу лаву на дні активного кратера Сан Фернандо! Сам вулкан оточений кільцем менших вулканів та термальних джерел. Легенди свідчать, що індіанці мали звичай кидати молодих жінок у киплячу лаву, щоб заспокоїти богиню вогню Чакітіке, яка живе у цих фумаролах. Іспанці вважали, що це був вхід до пекла. Потім відвідайте Ринок Кустарної Творчісті Масайя, що вважається найкращим місцем для придбання знаменитих місцевих гамаків, крісел-гойдалок, традиційного індіанського одягу та взуття. Після традиційного нікарагуанського обіду повернення в Гранаду, прогулянка основними вулицями міста відкриє перед вами красу архітектури колоніального періоду Центральної Америки, далі переїзд до Порту Granada, де ви пересядете на човен і здійсните захоплюючу подорож Іслетас, що утворюють невеликий архіпелаг з 360 острівців розташованих на озері Нікарагуа (Косибілька). Повернення до готелю.

День 7. Гранада - Кордон Нікарагуа / Коста Ріка - Сан Хосе
Вранці вас відвезуть назад до прикордонного контрольного пункту Пеньяс Бланка, де на вас чекатимуть костаріканський гід та автобус. Дорогою до Сан Хосе невелика зупинка біля водоспаду Йано де Кортес у Багасес. Охочі зможуть скупатися у водоспаді. Прибуття та розміщення в готелі Сан Хосе.
*** Для пляжного відпочинку рекомендуємо в цей день залишитись на кілька ночей у готелях Гуанакасти

День 8. Сан-Хосе – Аеропорт
Після сніданку трансфер до міжнародного аеропорту.

У вартість туру включено:
- 7 ночей розміщення в готелях 4* на базі сніданків;
- Індивідуальні трансфери для групи з 1 до 7 дня;
- Груповий трансфер без гіда на 8-й день;
- Російськомовний Гід з 1 по 7 день;
- 3 обіди та 2 вечері під час екскурсій;
- Екскурсії згідно з описом програми;
- Входи до національних парків.

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Прикордонні збори при перетині кордону Коста Ріка – Нікарагуа – Коста Ріка у розмірі $25 на особу;
- Тест ПЛР для в'їзду до Нікарагуа; 
- Чайові гіду та водію.