Коста Рика: Економ програма "Дивовижна Коста Ріка" 10 днів/9 ночей

Це оптимальна програма для мандрівників, які бажають і побачити найцікавіші місця країни, і відпочити узбережжі. Кілька екскурсійних днів по кращим туристичним пам'яткам країни, а після - час, щоб розслабитися і насолодитися пляжем і океаном у готелі на вибір відповідно до вашого бюджету та очікувань.
ВАРТІСТЬ ТУРУ ½ DBL 2180 $/ОСОБУ

ПРОГРАМА

День 1: Сан Хосе
Прибуття до міжнародного аеропорту Juan Santamaria. Зустріч із представником приймаючої компанії, трансфер до готелю. Цього дня ми детально розповімо вам про майбутню подорож. Ніч у готелі.

День 2: Кавова плантація Doka / Вулкан Поас / Ла-Пас / Ареналь
Відправлення на кавову плантацію Doka, де вирощується найкраща костаріканська кава. У вас буде можливість ознайомитися з процесом вирощування, збирання, обробки та обсмажування кави. Не пропустіть можливість придбати її за найнижчими цінами. Далі переїзд до національного парку Volcan Poas. Піднімаючись на вулкан ви помітите, як змінюватимуться температура та рослинність! По дорозі ви побачите кавові плантації, теплиці квітів та полуниці, що створюють чудовий краєвид. На вулкані Поас ви зможете не тільки помилуватися вражаючим кратером з його сірчистими фумаролами, але також дізнатися про різні екосистеми цього прекрасного національного парку. Після відвідування вулкана ви відправитеся до Саду водоспадів Ла-Пас, де прогуляєтеся стежкою, що веде до мальовничих водоспадів у глибині лісу, а також зможете відвідати галерею колібрі, серпентарій, сад птахів, ферму метеликів та експозицію жаб. Переїзд до вулкану Ареналь. Ніч у готелі.

День 3: Ареналь
Після сніданку насолодіться прогулянкою підвісними мостами Ареналя, прокладеними в самому серці тропічного лісу. Чудовий вид на вулкан із підвісних мостів – ідеальне поєднання для незабутніх вражень. А вдень на вас чекає пішохідна прогулянка Національним парком Вулкану Ареналь. Ви пройдете схилами вулкана в його південно-західному секторі, стежкою під назвою Los Tucanes, що проходить через потоки застиглої лави і яка зруйнувала цю зону в 1968 році. Ніч у готелі. 

День 4: Ареналь / Тихоокеанське узбережжя
Переїзд на тихоокеанське узбережжя. Відпочинок на пляжі, вільний день. 

День 5: Тихоокеанське узбережжя
Відпочинок на пляжі, вільний день.

День 6: Тихоокеанське узбережжя
Відпочинок на пляжі, вільний день.

День 7: Тихоокеанське узбережжя
Відпочинок на пляжі, вільний день.

День 8: Тихоокеанське узбережжя
Відпочинок на пляжі, вільний день.

День 9: Тихоокеанське узбережжя
Відпочинок на пляжі, вільний день.

День 10: Сан Хосе
Трансфер до аеропорту. 

У вартість туру включено:
- Російськомовний гід;
- Трансфери та транспорт;
- Проживання в готелях за програмою та місцеві податки;
- Екскурсії по програмі;
- Сніданки.

У вартість туру не включено:
- Авіапереліт;
- Додаткові тури;
- Особисті витрати в готелях (пральня, прибирання готелів тощо);
- Харчування не по програмі;
- Чайові гіду та водію.